Cel: maraton wokół Manhattanu

Uśmiechnięta, zadowolona, lubi pływać w zimnych wodach i otwartych akwenach, zwyciężczyni plebiscytu World Open Water Swimming Association w kategorii Kobieta Roku. Poznajcie pływaczkę Aleksandrę Bednarek, która w lipcu startuje w maratonie wokół Manhattanu.

DELIKATNA i mocna mistrzyni świata

Bywa pięknie, bywa ciężko. Ale jak się kocha to, co się robi, to można zacisnąć zęby i wspiąć się na szczyt. Pokazuje to historia 22-letniej łodzianki, Doroty Banaszczyk, która została mistrzynią świata w karate olimpijskim.

Biegam, motywuję, uczę syna samodzielności

Sportowo, marzy o medalu olimpijskim. Prywatnie, wielkie szczęście daje mu wychowanie syna. Zawodowo, rozwija nową pasję: mowy motywacyjne. Adam Kszczot, lekkoatleta, mistrz świata i Europy w biegu na 800 metrów, specjalnie dla LIFE IN. Łódzkie.

Rodzinne trenowanie

Aktywność fizyczna przekłada się bezpośrednio na samopoczucie, pozwala efektywnie walczyć ze stresem, przemęczeniem, daje nam świeże spojrzenie na rzeczywistość – mówi Przemysław Szews, menedżer Vera Sport, w którym aktywnie czas spędzać mogą całe rodziny.

Łódź płynie po marzenia… i po rekord Guinnessa wystarczy 25 metrów

Pływanie to dla mnie wolność i autonomia – nigdzie nie czuję się tak wolny i niezależny, jak w wodzie na otwartym akwenie. Poprzez pływanie jestem w stanie realizować wielkie cele, inspirować innych – mówi Adam Jerzykowski, założyciel fundacji „Swim For a Dream”, przedsiębiorca, społecznik.

Paweł Stalmach: Pomagamy realizować sportowe marzenia

O realizowaniu sportowych marzeń, wyrabianiu zdrowych, sportowych nawyków i imprezach organizowanych przez Fundację Marcina Gortata MG13 rozmawiamy z Pawłem Stalmachem, PR managerem jedynego Polaka w NBA i jego fundacji.

American Football Day w Manufakturze

Zapraszamy na GROT American Football Day, który odbędzie się 17 czerwca w Manufakturze. Oprócz niezwykłych emocji sportowych wiele dodatkowych atrakcji. A 19 i 20 czerwca, każdy kto ma ochotę może zostać Wilkiem, w tych dniach trwa nabór do drużyny.

Mundial 2018 na żywo w Porcie Łódź

W Porcie Łódź będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Na Patio, od 14 czerwca do 15 lipca, funkcjonować będzie Strefa Kibica – miejsce niezwykłych sportowych emocji! Mecze obejrzymy także w strefie restauracyjnej Centrum, w której z myślą o kibicach umiejscowione zostaną trzy duże ekrany. Port Łódź z okazji…

Trendy fitness

Kamagon ball, taneczna energia i trening funkcjonalny. Fitnessowe trendy na targach w Poznaniu obserwowała Oliwia Zasławska, trenerka personalna.

Campy Gortata

Łódź po raz pierwszy będzie miastem finałowym akcji Marcin Gortat Camp. 30 lipca w rodzinnym mieście Marcina Gortata, jedynego polskiego koszykarza w NBA, zaplanowano mecz Gortat Team – Wojsko Polskie, który zwieńczy dziesiątą edycję treningów z zawodnikiem Washington Wizards.

Wiosna w formie

Kilka kilogramów więcej, przygnębienie, rozleniwienie. Zima odcisnęła swoje piętno, ale nadeszła wiosna i koniec długich wieczorów przed telewizorem, czas się trochę rozruszać. Pomoże nam w tym trener personalny Oliwia Zasławska.

Koniec z siedzeniem na kanapie

– Czy zwlekamy z naprawą auta? Chodzimy w podartych spodniach w kroku? Nie kupujemy na bieżąco jedzenia? NIE! Tak samo nie zwlekajmy z rozpoczęciem dbania o zdrowie! Zacznijmy się ruszać – przekonuje Maciej Pietkiewicz, trener personalny. Po pierwsze: umiarkowany wysiłek Na początek zalecam umiarkowany wysiłek fizyczny. Jeśli w szczycie formy biegaliśmy codziennie po 15 km,…