Sport i rekreacja

American Football Day w Manufakturze

American Football Day w Manufakturze

Zapraszamy na GROT American Football Day, który odbędzie się 17 czerwca w Manufakturze. Oprócz niezwykłych emocji sportowych wiele dodatkowych atrakcji. A 19 i 20 czerwca, każdy kto ma ochotę może zostać Wilkiem, w tych dniach trwa nabór do drużyny.

Futbol Amerykański dla większości z nas jest abstrakcją zza oceanu, a jedyna styczność jaką z nim mamy, to coroczne rozgrywki Super Bowl, okraszone słynnymi występami muzycznymi i najdroższymi reklamami świata. Można jednak znaleźć w Polsce ludzi, dla których ten sport to chleb powszedni.
Wilki Łódzkie są zespołem grającym w najwyższej klasie rozgrywkowej Ligi Futbolu Amerykańskiego i jednocześnie jedyną drużyną zrzeszającą zawodników z województwa łódzkiego.

W niedzielę, 17 czerwca, zapraszamy wszystkich amatorów sportowych emocji i fanów futbolu amerykańskiego do łódzkiej Manufaktury na GROT American Football Day.

Atrakcje:
😃 niesamowita atmosfera
😃 konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
😃 malowanie buziek
😃 pokazy futbolu amerykańskiego
😃 otwarty Turniej Futbolu Flagowego dla dzieci i młodzieży
😃 maskotka Grocik
😃 strefa relaksu przy plaży
😃 po prostu fajna zabawa!

A 19 i 21 czerwca, kto ma ochotę może zostać Wilkiem, tego dnia odbywa się bowiem rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego.
Jest to bardzo widowiskowa dyscyplina, w której swoje miejsce mogą znaleźć bardzo zróżnicowani zawodnicy na bardzo wielu pozycjach. Szukamy ludzi bardzo dużych oraz tych zdecydowanie mniejszych, tych którzy mają za sobą już doświadczenia z innych dyscyplin oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją sportową przygodę. Nabór odbywa się do drużyny seniorskiej oraz od lat 14 do drużyny juniorskiej. Zapraszamy, zostań Wilkiem!

Rekrutacja na orliku przy ul. Rysowniczej 1/3, 19 czerwca zaczyna się o godz. 19, 21 czerwca o godz. 20.