Miejsca

Przystanek PRL! To miejsce jest stworzone do eventów

Przystanek PRL! To miejsce jest stworzone do eventów

Dlaczego warto zorganizować eventy firmowe w plenerze? Co je wyróżnia od tych organizowanych w zamkniętych pomieszczeniach? Jak wybrać miejsce na taką imprezę?

 

Miejsca za długo szukać nie musicie, ponieważ mamy dla Was IDEALNE. Przystanek PRL znajdujący się w Teodorach (tuż przy trasie S8) koło Łasku to doskonała eventowa miejscówka. To rozległy teren z zielenią, altaną, stołami biesiadnymi w czerwono-białą kratę oraz miejscem na ognisko. Jest tu też całkiem sporo pamiątek z okresu PRL-u, ale jeśli gdzieś macie w domu relikty z przeszłości, to śmiało możecie nimi dopełnić znajdującą się tutaj kolekcję. Jesteśmy sentymentalni. Lubimy wracać do miłych wspomnień. Do beztroskich zabaw na świeżym powietrzu, w gronie wspaniałych przyjaciół z dala od wszelkich udogodnień, które oferuje nam “ekspresowy”, współczesny świat.

Eventy w plenerze coraz bardziej popularne

Eventy plenerowe w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością. Ich podstawową zaletą jest bliskość natury i niezwykle inspirujące otoczenie – plener daje organizatorom imprez prawdziwe pole do popisu! Dlatego tak chętnie na świeżym powietrzu organizowane są premiery nowych produktów, konferencje, jubileusze, integracje zespołowe, a nawet wystawne gale i bankiety. Takie wydarzenia na długo pozostają w pamięci, a szczególnie te z odrobiną wspomnień z minionych lat, jakie oferuje jedyne takie miejsce w Łódzkiem – Przystanek PRL. Dlaczego? Ponieważ na tak rozległym terenie może zapewnić o wiele więcej atrakcji niż w zamkniętym pomieszczeniu, wystarczy spojrzeć na zdjęcia. To pozwala tworzyć bardziej różnorodne i elastyczne wydarzenia. Uczestnicy mają również większą swobodę poruszania się i eksploracji terenu. Ponadto przebywanie na świeżym powietrzu wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie, co z dozą dobrego humoru i nietuzinkowych atrakcji otrzymacie pod wskazanym adresem.

Atrakcje eventów plenerowych

A jakie atrakcje eventowe można zorganizować w plenerze? Całe mnóstwo przeróżnych aktywności sportowych od klasycznych gier sportowych typu piłka nożna, siatkówka, które można urozmaicać na różne sposoby, po nieco bardziej zabawne – jak bieg w parach w spodniach zszytych nogawkami, czy z dmuchaną lampą. W wymyślaniu integracyjnych zabawa jedyne, co nas może ograniczyć to własna wyobraźnia. Dużym zainteresowaniem zapewne cieszyć będą się atrakcje artystyczne, wspólne malowanie, czy tworzenie jakichś dzieł małych dzieł sztuki z tego, co znajdzie się w pobliżu, nauka tańca, czy wokalne popisy.

Zorganizują za Ciebie

Nie wiesz, od czego zacząć organizację – to nie problem właściciele terenu prowadzą także firmę eventową Hero Event, więc bez problemu przygotują Wam wymarzoną imprezę od A do Z. Wam tylko pozostaje dobra zabawa w pięknych okolicznościach przyrody. Nie zastanawiajcie się zbyt długo. Dzwońcie!

Rezerwacje i informacje: tel. 664 73 77 70
Lokalizacja Teodory 36B, 98-100 Łask /tylko 35 km od Łodzi/
FB: prlprzystanek

 

 

 

Przystanek PRL doskonały na eventy