Miejsca

Przystanek PRL doskonały na eventy

Przystanek PRL doskonały na eventy

Jesteśmy sentymentalni. Lubimy wracać do miłych wspomnień. Do beztroskich zabaw na świeżym powietrzu, w gronie wspaniałych przyjaciół z dala od wszelkich udogodnień, które oferuje nam „ekspresowy”, współczesny świat. Zapraszamy. Przystanek PRL czeka na Was.

 

Poszukujecie wyjątkowego miejsca na organizację rodzinnego pikniku, spotkania biznesowego, eventu firmowego, czy spotkania w gronie znajomych. A może nie wiecie, gdzie zrealizować wieczór panieński lub kawalerski? Mamy dla Was miejsce IDEALNE. Przystanek PRL znajdujący się w Teodorach (tuż przy trasie S8) koło Łasku, to nowa eventowa miejscówka. To rozległy teren z zielenią, altaną, stołami biesiadnymi w czerwono białą kratę i miejscem na ognisko. Zgromadziliśmy tu także nieco pamiątek z okresu PRL-u. Jeśli macie jakieś, śmiało możecie nam podarować, dopełnioną zgromadzoną kolekcję.

Doskonałe eventy na łonie natury

Dzisiaj większość imprez odbywa się w nowoczesnych, klimatyzowanych pomieszczeniach z powtarzalną sekwencją atrakcji. Tymczasem event na świeżym powietrzu z odrobiną wspomnień na pewno na długo zostanie w pamięci. Dlaczego? Ponieważ na tak rozległym terenie może zapewnić o wiele więcej atrakcji niż w zamkniętym pomieszczeniu. To pozwala tworzyć bardziej różnorodne i elastyczne wydarzenia. Uczestnicy mają również większą swobodę poruszania się i eksploracji terenu. Ponadto przebywanie na świeżym powietrzu wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie, co z dozą dobrego humoru i nietuzinkowych atrakcji otrzymacie pod wskazanym adresem.

Pomożemy z organizacją eventu

Nie wiesz, od czego zacząć organizację – to nie problem właściciele terenu prowadzą także firmę eventową Hero Event, więc bez problemu przygotują Wam wymarzoną imprezę od A do Z. Wam tylko pozostaje dobra zabawa w pięknych okolicznościach przyrody. Nie zastanawiajcie się zbyt długo.

Rezerwacje i informacje: tel. 664 73 77 70
Lokalizacja Teodory 36B, 98-100 Łask /tylko 35 km od Łodzi/
FB: prlprzystanek