Zdrowie

IvRoxe. Miejsce mocy dla tych, którzy szukają wytchnienia!

IvRoxe. Miejsce mocy dla tych, którzy szukają wytchnienia!

O tym dlaczego w naszej codziennej gonitwie, warto czasami zwolnić, odpocząć i znaleźć swoje miejsce mocy opowiada Roksolana Filippova, właścicielka sieci Salonów Zdrowia IvRoxe.

Jak zrodził się pomysł na miejsce, w którym można zadbać o zdrowie psychiczne i fizyczne, czyli salon IvRoxe?

Swój pierwszy salon otworzyłam w Warszawie. Rytm wielkiego miasta jest dość intensywny. Codziennie gonimy, żeby zdążyć, nie spóźnić się. Duże miasta wymagają wielkiej aktywności, sukcesu, bycia na czas wszędzie i zawsze. To wyczerpuje. Widziałam to w Warszawie, a potem we Wrocławiu, Krakowie i teraz w Łodzi, gdzie działają salony IvRoxe. Wszędzie to samo: zmęczenie tempem współczesnego miejskiego życia. Zresztą sama tego doświadczyłam, bo przez trzy lata, w moim pierwszym salonie, byłam jednocześnie masażystką, administratorką, księgową, a przy okazji młodą mamą.
Od zawsze pragnęłam mieć własną firmę, ale nie mniej ważne było dla mnie, żeby pomagać ludziom. Pewnie dlatego wybrałam kiedyś zawód masażysty. Kiedy zatem zrozumiałam, że głównym problemem jest dziś szybkie tempo życia i wynikające z tego zmęczenie, postanowiłam stworzyć przestrzeń, w której można… zwolnić. Tak zrodził się pomysł na IvRoxe, moje miejsce mocy, które dla wielu ludzi stało się również ich miejscem mocy.

Z jakimi problemami można przyjść do Was po pomoc?

W naszych salonach każdy gość, nie lubię słowa „klient”, dostaje możliwość naładowania baterii. Dużo pracujemy nad tym, żeby było u nas przytulnie i miło. Chcemy, żeby każdy, kto odwiedzi IvRoxe poczuł się, jakby w innej rzeczywistości. Zapach lasu, spokojna muzyka, naturalny mech w dekoracjach, troskliwi pracownicy, to wszystko z myślą o komforcie gości. I właśnie w takim otoczeniu pomagamy pozbyć się bólu pleców, poprawiamy kondycję kręgosłupa, niwelujemy napięcie mięśniowe spowodowane ciągłym siedzeniem przy komputerze, młodym mamom zapewniamy relaks w ciszy, a dziewczynom, które marzą o pięknej sylwetce, pomagamy to marzenie zrealizować.

W ofercie IvRoxe dominują masaże. Jakie rodzaje najczęściej proponujecie swoim gościom?

Lecznicze, relaksacyjne i korygujące sylwetkę, to trzy główne grupy masaży, które wykonujemy w IvRoxe. Cieszę się, gdy nasi goście jednego dnia przychodzą na masaż leczniczy, a kolejnego na antystresowy. Ci sami ludzie, ale różne potrzeby. Co ciekawe, wszystkich łączy zamiłowanie do masażu manualnego. To dla mnie ważne, ponieważ sama preferuję ten typ masażu. Uważam, że ręczne masaże dają dużo lepsze efekty niż te z wykorzystanie różnych urządzeń i masażerów. To ręce mistrza leczą i łagodzą stres, a nie urządzenia.

W IvRoxe można również skorzystać z porad psychoterapeuty. Skąd pomysł na łączenie masażu ze wsparciem psychologicznym?

Zdrowie fizyczne zależy od zdrowia psychicznego. Kiedy jeszcze sama masowałam, na masaże lecznicze przychodziła do mnie pewna dziewczyna. Nie potrafiłam jednak poradzić sobie z jej problemem i cały czas byłyśmy w punkcie wyjścia. W trakcie wizyt dużo rozmawiałyśmy, a ona coraz bardziej się przede mną otwierała. Okazało się, że miała problemy rodzinne. Po każdej kłótni z mężem jej ciało jakby kurczyło się, spinało. Delikatnie podpowiedziałam jej, aby poszła do psychologa. Myślałam, że się obraziła, bo przestała do mnie przychodzić. Po paru miesiącach wróciła z podziękowaniami. Wizyty u psychoterapeuty bardzo jej pomogły. Dziś przychodzi do IvRoxe na masaże relaksacyjne.

Proszę zdradzić nam plany IvRoxe na najbliższą przyszłość?

Żeby przyciągnąć nowych gości, a stałych utrzymać trzeba im cały czas proponować coś nowego. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, żeby to właśnie naszą ofertę wybrali. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i oczekiwania. To z ich inicjatywy wprowadziliśmy masaże dla par. Do wyboru jest kilka zabiegów, a w każdym salonie mamy pomieszczenie do masażu dla par. Chcieli, aby w zimie były zabiegi rozgrzewające. Są! Mamy w ofercie fito-beczkę, czyli kompaktową saunę, którą uwielbiają. Poszliśmy za ciosem i do oferty dołożyliśmy masaż gorącymi kamieniami i ogniem. Ceny zabiegów mamy przystępne. Zaczynają się od 85 złotych. Zapraszam, warto skorzystać!

Salon Zdrowia IvRoxe
Łódź, ul. Rewolucji 1905 roku 32 / lok 14
tel. +48 798 434 684
e-mail: ivroxe@gmail.com
www.ivroxe.com