Bez kategorii

Zanim powiesz TAK, czyli jak być piękną na własnym ślubie

Zanim powiesz TAK, czyli jak być piękną na własnym ślubie

Ślub to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Dlatego ważne jest, aby czuć się na nim wyjątkowo i wyglądać perfekcyjnie. Jednak piękna suknia i starannie dobrane dodatki mogą nie wystarczyć, aby tego dnia wszystkich olśnić. Dlatego, zanim się powie sakramentalne „tak”, warto zadbać o siebie!


Medycyna estetyczna daje dziś nieograniczone możliwości poprawienia urody i ukrycia wszystkich niedoskonałości. Dzięki łatwemu dostępowi do najnowocześniejszych metod, laserów i urządzeń, wszystko odbywa się bez skalpela. Klinika Tazbir w Łodzi, oferuje zabiegi, dzięki którym będąc Panną Młodą, albo mamą Panny Młodej można błyszczeć na uroczystości ślubnej. Jednak ważne jest, aby zaplanować zabiegi w odpowiednim czasie, a na pewno nie później niż pół roku przed uroczystością.

Z jakich zabiegów i w którym momencie z nich skorzystać? O tym najlepiej dowiedzieć się podczas indywidualnej konsultacji z dr Martą Tazbir. Piękne suknie, doskonałe dodatki, biżuteria, która podkreśla styl i fantastyczna fryzura ułożona przez znanego fryzjera, to sytuacja dla Panny Młodej idealna. Czasami jednak zdarza się, że słabe, rzadkie włosy mogą zepsuć oczekiwany efekt. W Klinice Tazbir jest na to sposób: Regenera Activa lub lipotransfer, czyli systemy wykorzystujące autologiczny przeszczep komórek.

Gęste i puszyste włosy

Regenera Activa to nowatorska metoda terapii z zakresu medycyny regeneracyjnej. Opiera się na mikroprzeszczepie komórek skóry pacjenta. Zabieg jest ceniony za efekty, uzyskiwane w krótkim czasie po nim oraz za jego niewielką inwazyjność dla pacjenta. Jest to procedura jednorazowa i nie ma potrzeby wykonywania serii zabiegów, a efekt terapii utrzymuje się przez 2-3 lata. Komórki regeneracyjne wyizolowane z naszej skóry inicjują procesy naprawcze w okolicy mieszków włosowych i pozwalają na zatrzymanie procesu wypadania włosów oraz odrost nowych. Jest to terapia naturalna, ponieważ komórki te pochodzą od tego samego pacjenta.

W ciągu 6-8 tygodni po zabiegu Regenera Activa następuje zatrzymanie utraty włosów, a istniejące mieszki włosowe, poddane regenerującemu działaniu komórek uzyskanych z własnej skóry, zaczynają generować nowe włosy. Zauważalny efekt gęstszych i mocniejszych włosów widać już po 3-4 miesiącach. Z kolei Lipotransfer to zabieg, który przede wszystkim pozwala w naturalny sposób wymodelować sylwetkę, wypełnić ubytki tkankowe oraz redukuje oznaki starzenia za pomocą przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej. Warto wiedzieć, że użyte podczas zabiegu komórki macierzyste zawarte w koncentracie tłuszczowym doskonale regenerują i wzmacniają tkankę skórną.

Piękna szyja, dekolt oraz dłonie

Wybór sukni Panny Młodej to temat na niekończącą się opowieść. Jeżeli będzie to kreacja z głębokim dekoltem, to warto zwrócić uwagę na niedoskonałości pojawiające się skórze szyi, dekoltu i piersi. W tych miejscach cera jest delikatna i bardziej podatna na wiotczenie oraz pojawienie się mankamentów. Warto zatem zadbać o ich wyeliminowanie stosując zabiegi, dzięki którym dekolt będzie prezentował się perfekcyjnie. Proponujemy dwa z dostępnych w Klinice Tazbir. Pierwszy to Leonardo, laser, który podczas zabiegu wykorzystuje najnowocześniejszą na świecie technologię ALT, emitującą potężną energię świetlną. Efektem jego użycia jest przede wszystkim skuteczne odmłodzenie i ujędrnienie skóry, a dzięki silnej stymulacji kolagenu udaje się uzyskać efekt naturalnego wygładzenia zmarszczek.

Leonardo wykorzystywany jest również przy leczeniu przebarwień skóry i usuwaniu rumienia na twarzy, oraz leczeniu trądziku, grzybicy paznokci, a nawet usuwaniu włosów! Energia Hyper Pulse wytwarzana przez laser dociera do różnych warstw skóry, spełniając przy tym swoje estetyczne zadania. Dzięki wykorzystywanej technologii ALT, laser pozwala na bezpieczne i skuteczne wyeliminowanie niedoskonałości skóry.

Zabiegi przy użyciu Leonardo są bezbolesne i trwają od kilku do kilkunastu minut. To pierwsza technologia na świecie, która pozwala w bezpieczny sposób emitować dużą energię, nie powodując poparzeń i innych powikłań. Skuteczność Leonardo jest niepodważalna. Innym urządzeniem pozwalającym odmłodzić twarz, szyję i dekolt, usunąć zmarszczki oraz poprawić kondycję i jakość skóry jest BTL Exilis Ultra 360. Jego działanie opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii dotyczących emisji energii i kontroli jej przepływu. Ta nowa technologia sprawia, że zabieg jest niezwykle skuteczny, szybki oraz zapewnia doskonałe i długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej sesji – poprawia się wygląd, struktura i napięcie skóry, a w miejscach poddanych zabiegowi widać wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej. Kuracja Exilis jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Twarz i szyja są zdecydowanie odmłodzone bez użycia skalpela, a efekt liftingu utrzymuje się bardzo długo.

Sylwetka skrojona na miarę

Większość kobiet, planując ślub, stawia sobie za cel zgubienie zbędnych kilogramów. Czasami nie pomaga ani zdrowe odżywianie, ani regularne wizyty w siłowni – kilogramów i okrągłości wcale nie ubywa. Co wtedy? Wystarczy przyjechać do Kliniki Tazbir i skorzystać z dostępnego urządzenia BTL Unison. Zabiegi przeprowadzane za pomocą BTL Unison są maksymalnie komfortowe, nie powodują bólu i nie wymagają znieczulenia. Pacjenci porównują odczucia podczas zabiegu do masażu gorącymi kamieniami. Procedura jest bardzo szybka. Zwykle wystarczy około 20 minut na cały zabieg, a efekt widać już po pierwszym.

Optymalna liczba na osiągnięcie najlepszego rezultatu to 4 zabiegi powtarzane raz w tygodniu. Pacjenci, którzy skorzystali z urządzenia, twierdzą, że rezultaty przerosły ich oczekiwania. Niepotrzebny tłuszcz zniknął, zmniejszyła się jego głębokość, a na dodatek w biodrach i udach ubyło centymetrów. Innym urządzeniem, z którego warto skorzystać do tego, aby jednocześnie spalić tłuszcz i wyrzeźbić mięśnie jest BTL Emsculpt. To pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i muskulaturę, a także wyszczupla talię i rzeźbi brzuch.

Rozwiązanie idealne dla Panien Młodych, które chcą mieć idealną figurę. Urządzenie jest wyjątkowe, ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. A robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. To prawdziwa innowacja i pierwsza taka technologia na rynku. Niezwykłe efekty dla figury może przynieść również Kriolipoliza z falą uderzeniową i drenażem limfatycznym z endermologią Alliance, zabieg stosowany w Klinice Tazbir. Własny tłuszcz pacjenta jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów wykorzystywanych do modelowania ciała oraz wypełniania ubytków.

Dodatkowo uzyskany w wyniku obróbki koncentrat tłuszczowy, zawiera cenne komórki macierzyste, które regenerują tkankę skórną. Kriolipoliza jest metodą polegającą na chłodzeniu tkanek tłuszczowych i powodowaniu ich rozpadu. Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Nie wymaga on badań ani żadnych przygotowań i trwa godzinę. Specjalny próżniowy aplikator jest przykładany w tym miejscu, z którego ma zostać usunięta tkanka tłuszczowa. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Laseroterapia pomocna na wszystko

Klinika Tazbir to także centrum z najnowocześniejszymi laserami, służącymi do zabiegów odmładzania skóry. Fotona 4D, PicoPlus, CO2, Please Professional to tylko część laserów, wykorzystywanych w Klinice. Warto pamiętać, że zabiegi laserowe potrafią szybko, skutecznie i na stałe usunąć wiele defektów skórnych, dlatego zyskują coraz większe grono zwolenników. Lasery znalazły zastosowanie do usuwania nadmiernego owłosienia, zamykania rozszerzonych naczynek, rumieni, naczyniaków, przebarwień, zmian barwnikowych, tatuaży, rozstępów, jak również do zabiegów odmładzających i rewitalizujących skórę. Stosuje się je w dermatochirurgii do usuwania znamion i włókniaków brodawek.

Przed ślubem nie eksperymentuj!

W Klinice Tazbir oferta profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej jest przebogata. Poza tym jest to znane i renomowane miejsce, w którym dąży się do naturalnego piękna i poprawy jakości życia pacjentów. Osiąga się to, łącząc profesjonalizm i wiedzę z zaangażowaniem. I jak mówi dr Marta Tazbir, właścicielka Kliniki, z urodą nie warto eksperymentować na własną rękę, a już na pewno nie tuż przed ślubem. Warto za to skorzystać z proponowanych metod leczenia i najnowocześniejszego sprzętu.

Łódź, ul. Solankowa 6
poniedziałek – sobota: 10–20
tel. 506 170 629
kontakt@klinikatazbir.pl
www.klinikatazbir.pl