Miejsca

Smart Office najlepsze na kryzys

Smart Office najlepsze na kryzys

Jak znaleźć w Łodzi idealne biuro i nie przepłacać? Wybrać się na ulicę Narutowicza 126A do Smart Office Face2Face. Panują tu komfortowe warunki do pracy.

 

Do dyspozycji są trzy sale, które można w dowolnym momencie, oczywiście z wyprzedzeniem, zarezerwować na wyłączność. Można też współdzielić przestrzeń, z innymi przedsiębiorcami pracując przez godzinę lub cały dzień. Warto tu zorganizować szkolenia, warsztaty, prezentacje produktów czy kampanie rekrutacyjne.

Biura na godziny, to obecnie najbardziej elastyczne i korzystne rozwiązanie. Płacimy tylko za czas, podczas którego korzystamy z biura, dzięki czemu możemy znacznie zredukować koszty. Przychodzimy do biura i o nic się nie martwimy, gotowa przestrzeń do pracy po prostu czeka na nas. Kolejną korzyścią bez wątpienia jest możliwość spotkania i nawiązania relacji biznesowych z innymi przedsiębiorcami.

Biurowe pakiety dobre dla wszystkich

W Smart Office Face2Face skorzystamy z kilku pakietów usługi biurowej. Pakiet Virtual zapewnia nam adres korespondencyjny, pakiet Smart Office oprócz wspomnianego adresu także możliwość rejestracji pod nim swojej firmy, a pakiet Smart Office Plus dodatkowo wynajem sali konferencyjnej na 10 godzin w miesiącu bądź 20 godzin na tzw. hot desk. Można także skorzystać z usługi Smart Assistant. W tym pakiecie mamy prowadzenie kalendarza, odbieranie telefonów, robienie notatek, czy wystawianie faktur. W ten sposób znajdziemy więcej czasu na prowadzenie biznesu.

Smart Office to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie jakość, komfort i chcą dbać o koszty swojego biznesu. Biuro świadczy usługi najwyższej jakości zaczynając od kompleksowego i nowoczesnego wyposażenia, poprzez wysoki standard obsługi, kończąc na dobrej jakości, aromatycznej kawie. Klienci nie muszą się o nic martwić. Biuro zawsze jest czyste i zadbane, sprzęty niezbędne do pracy są gotowe do użycia na miejscu, a kawa i herbata dostępna zarówno dla klientów jak ich gości. Dodatkowo Smart Office znajduje się w świetnej lokalizacji z bezpłatną strefą parkowania. I jeszcze skorzystać można z niego za 1/6 kosztu biura i pracownika na wyłączność. To naprawdę spora oszczędność, szczególnie w tych trudnych czasach, gdy wielu przedsiębiorców musi zdecydowanie ograniczać koszty – mówi Barbara Majer-Giernat z Ahead Group Sp. z o.o.

– Najczęstsze komentarze, jakie słyszymy to – „Smart Office Face2face to idealna przestrzeń biznesowa” albo „W poprzednim biurze nie było tak dobrze”. Bardzo nam miło słuchać takich opinii. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się u nas komfortowo, a jednocześnie dbamy o profesjonalizm miejsca, usługi oraz obsługi – dodaje Marek Zimoch z Ahead Group Sp. z o.o.

Ahead Group zarządza Smart Office

Biuro Smart Office jest biznesem zarządzanym przez Ahead Group Sp. z o.o.: wielospecjalistycznego wykonawcę oraz integratora usług dla biznesu. Zapewniamy doradztwo majątkowe, biznesowe oraz usługi rozwojowe, realizowane przez doświadczonych praktyków – ekspertów w swoich dziedzinach.

Spółka Ahead Group prowadzi również – pod marką Go Trade – biuro handlowe specjalizujące się w imporcie i handlu artykułami przemysłowymi, chemicznymi, elektroniką i żywnością. Dysponujemy składem celnym.

Więcej informacji znajduje się na  stronie www.smartoffice.com.pl

 

 

Uwaga!

Promocja grudniowa: każdy, kto odwiedzi Smart Office przed końcem 2022 r. otrzyma voucher na pakiety Smart Office i Smart Office Plus w niższej cenie!!! Rabaty nawet do 20%!!!