Bez kategorii

Lepszego nie znajdziecie, czyli Outlander PHEV 2020 w salonach firmy Satall

Lepszego nie znajdziecie, czyli Outlander PHEV 2020 w salonach firmy Satall

Najpopularniejszy na świecie i w Europie SUV z elektrycznym napędem hybrydowym i zasilaniem z gniazdka – Mitsubishi Outlander PHEV 2020 można już zamówić w łódzkich salonach firmy Satall przy ul. Kolumny i Liściastej. Ten ostatni wita klientów w zupełnie nowej odsłonie. Czekają też liczne promocje i oczywiście cała gama dostępnych modeli. Serwisy pracują na pełnych obrotach.

Praktyczność dużego SUV-a w połączeniu z dynamicznym, elektrycznym napędem na cztery koła – tak w skrócie można opisać Outlandera PHEV 2020. Pojazd ma bardzo proste i łatwe ładowanie baterii z gniazdka i cechuje go rekordowo niska emisja CO2, dlatego jest bardzo przyjazny dla środowiska. Napęd wykorzystuje różne metody ładowania – w ruchu, regeneracyjne, z domowego gniazdka, szybkie ładowanie – co sprawia, że w codziennym użytkowaniu auto potrafi się przemieszczać przy zerowej emisji spalin. Z kolei napęd hybrydowy umożliwia dłuższą podróż.

Korzyści i zalety

Opracowany na bazie pojazdu w pełni elektrycznego, Mitsubishi Outlander PHEV 2020 dysponuje wyjątkowym, niewymagającym skrzyni biegów, zespołem
napędowym, składającym się z silnika elektrycznego napędzającego przednią oś i silnika elektrycznego dla osi tylnej. Takie rozwiązanie gwarantuje energetyczną wydajność, płynność jazdy i oszczędność paliwa. Samochód ma innowacyjny, usprawniony mechanicznie układ napędowy o mocy 224 KM, który wspiera nowy, wysokowydajny silnik benzynowy o pojemności 2,4 litra. Inne ulepszenia obejmują między innymi akumulator o zwiększonej pojemności i większej mocy, wzmocniony tylny silnik, co skutkuje lepszą dynamiką jazdy. Samochód otrzymał również dwa dodatkowe tryby jazdy: sportowy i do jazdy po śniegu.
Najnowszy model Mitsubishi Outlander PHEV to jedyny pojazd w klasie SUV, który może być ładowany ze stacji szybkiego ładowania. To także jedyny samochód PHEV na rynku, który oferuje 2 gniazda 1500W, dające możliwość podłączenia dowolnego odbiornika energii o napięciu 230V. Wydajność instalacji samochodu jest wystarczająca, aby wykorzystać go do zasilania typowego gospodarstwa domowego przez 10 dni.

Bogate wyposażenie

Nowe Mitsubishi Outlander PHEV 2020 jest dostępne w trzech wersjach, a na liście wyposażenia znalazły się między innymi światła mijania i drogowe LED,
system kamer 360 stopni z kamerą cofania, skórzana tapicerka z ozdobnymi przeszyciami, podgrzewana kierownica i szyba przednia, elektryczne ogrzewanie
kabiny, elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika, system łączności Mitsubishi Remote Control, stacja multimedialna SDA z 8-calowym ekranem dotykowym
i interfejsem Android Auto/Apple Car Play, nagłośnienie Mitsubishi Power Sound System, przyłącze do szybkiego ładowania oraz pakiet najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa – BSW, RCTA, FCM, LDW z tempomatem adaptacyjnym ACC.

Zakup dostosowany do potrzeb

– Samochód ma 5-letnią gwarancję z limitem przebiegu 100 tys. km wraz z 5-letnim, pakietem Mitsubishi Assistance Package. Decydując się na zakup Mitsubishi Outlander PHEV 2020, otrzymamy od producenta aż 8 lat gwarancji (do przebiegu 160 tys. km) na elektryczny układ napędowy z akumulatorami. Możemy też wybrać najbardziej odpowiadającą nam formę zakupu. Miesięczne raty przy zakupie nowego Mitsubishi Outlander PHEV 2020 startują od 1 908 zł netto w leasingu i 1 996 zł brutto dla kredytu. Ten najpopularniejszy SUV z elektrycznym napędem hybrydowym, można już zamawiać w łódzkich salonach Satall przy ulicy Kolumny i Liściastej – mówi Michał Czemielipski, dyrektor handlowy w firmie Satall.

Salon przy ul. Liściastej czeka na klientów w nowej odsłonie.
– Salon przeszedł gruntowną modernizację. Część sprzedażowa i dział obsługi serwisu zostały oddzielone i są w dwóch niezależnych budynkach. Dzięki temu obydwa działy zyskały więcej miejsca zarówno dla klientów jak i pracowników. Wszystko zostało wyremontowane oczywiście zgodnie z najnowszymi standardami marki Mitsubishi. Wnętrza są nowoczesne i przejrzyste oraz doskonale oznakowane, dzięki czemu klienci z łatwością mogą się przemieszczać po nowym obiekcie – opowiada Joanna Gondek, specjalista ds. marketingu dealerskiego.

W salonach Satall czeka cała gama samochodów testowych, a profesjonalni specjaliści, zajmujący się sprzedażą, służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi w zakresie cen, wyposażenia i danych technicznych.

– Na klientów czekają atrakcyjne promocje. W zależności od modelu, wersji oraz opcji finansowania możemy zaoferować szereg dodatkowych korzyści i upustów – mówi Radosław Wodzyński, kierownik działu handlowego. – Oferujemy różne formy finansowania – zakup gotówkowy, kredyt, leasing. A w rozliczeniu przyjmujemy oczywiście dotychczasowe samochody naszych klientów.

Na pełnych obrotach pracują także serwisy firmy Satall, dysponujące pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrę doradców i mechaników. Placówki oferują pełną gamę usług związanych z obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze.

– Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Jesteśmy również multiagentem, który oferuje sprzedaż pakietów ubezpieczeniowych czołowych firm na rynku polskim – tłumaczy Magdalena Lewandowska, specjalista ds. ubezpieczeń w firmie Satall.

SATALL AUTORYZOWANY DEALER MITSUBISHI MOTORS
Łódź, ul. Liściasta 104, tel. 42 616 24 44 Łódź, ul. Kolumny 3, tel. 42 640 96 12 instagram.com/mitsubishi.satall/ facebook.com/satall.mitsubishi
www.satall.pl