Raporty

Kreatywne miejsce z kulinarną duszą

Kreatywne miejsce z kulinarną duszą

Book & Cook to pierwsze w Łodzi studio kulinarne, mieszczące się na słynnej OFF Piotrkowskiej. Od 8 lat stanowi ważne miejsce na kulinarnej mapie Łodzi.

 

Z czego słynie? Book & Cook to przede wszystkim przestrzeń kreatywna, w której organizowane są tematyczne warsztaty kulinarne – np. kurs sushi, Smaki Tajlandii, Sztuka mięsa, imprezy okolicznościowe – wesela, wieczory panieńskie, komunie, chrzciny, urodziny, jubileusze, a także wszelkiego rodzaju spotkania dla firm – integracje, szkolenia, konferencje, pokazy produktów, itd. Studio posiada w swojej ofercie także szyte na miarę usługi cateringowe oraz eventy plenerowe dla firm z motywem gotowania, organizowane w wyjątkowych miejscach na terenie całego kraju, bądź w lokalizacji klienta.

W kuchni studia gotują profesjonalni szefowie kuchni oraz blogerzy, a także znane osobowości z branży, np. Pascal Brodnicki, Robert Makłowicz, Michel Moran. Studio od początku podkreśla swój lokalny charakter, dlatego angażuje się w akcje oraz imprezy branżowe odbywające się na terenie Łodzi. Od ponad roku prowadzi Kulinarny Uniwersytet Trzeciego Wieku – specjalny projekt skierowany do seniorów, mający na celu ich aktywizację poprzez regularne spotkania przy wspólnym gotowaniu.

Warto wspomnieć, że w 2020 roku właściciele studia otworzyli Bistro Book & Cook, przy ul. Żeromskiego 94C (naprzeciwko szpitala WAM), które karmi smacznie, zdrowo i po domowemu. Można tam wpaść na pyszną kawę od baristy, domowe ciasto i szybki lunch. Wróćmy jednak na OFF Piotrkowską. Book & Cook to miejsce z duszą – pogłębisz tu wiedzę kulinarną i spędzisz czas w doborowym towarzystwie, w loftowych wnętrzach dawnej fabryki Ramischa. Warto je odwiedzić i poczuć ten wyjątkowy klimat. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki kulinarnej!

OFF Piotrkowska
Łódź, ul. Roosevelta 10
tel. 664 984 135, 660 976 144
e-mail: studio@bookandcook.com.pl
www.bookandcook.com.pl