Miejsca

Konik Polny poleca głęboki reset

Konik Polny poleca głęboki reset

Za siedmioma łąkami, za siedmioma krzakami, godzinę drogi od Łodzi, półtorej od Warszawy, zatopiony wśród traw stoi spokojnie ponad stuletni dom, a w nim stuletni działający piec chlebowy. Zagroda Konik Polny to ostatni dom przy drodze, za nim zaczyna się koniec świata, więc choćbyśmy biegali nago – nikt nas nie zobaczy. Cisza, pola, zieleń, rozgwieżdżone niebo.

Co innego wnętrze domu – to multikulturowy mix kolorów i epok. Znajdziemy tu ręcznie malowane talerze z Opolszczyzny, stuletnie kilimy, bałkańskie naczynia z gliny, wełniane ozdoby z Iranu, malarstwo na szkle. W zimowe wieczory goście zbierają się wokół kominka, a latem chłodzą w stuletniej, kamiennej stodole, przerobionej na klimatyczną kuchnię letnią z grillem i piecem do pizzy.

Coś dla hedonistów? Ogrodowe jacuzzi pod starym kasztanowcem. Dla amatorów dobrej kuchni? Slow cooking w stodole (tak, pizza też) z jednym z najlepszych szefów kuchni z Łodzi (dla gości indywidualnych i dla firm). Dla winiarzy – degustacja win musujących, a dla wolnych dusz – miejsce na ognisko.

To także idealne miejsce na wieczory panieńskie, plenerowe slow wedding (wesela do 60 osób) i kameralne warsztaty. Psy kochane i mile widziane!

Zagroda Konik Polny
Turobowice 3, gm. Koluszki
tel. 606 664 480
e-mail: ania@zagrodakonikpolny.pl
www.zagrodakonikpolny.pl