Promocja dół

Jaszpol świętuje 30-lecie!

Jaszpol świętuje 30-lecie!

Firma Jaszpol, jeden z największych autoryzowanych dealerów Renault i Dacii obchodzi 30-lecie działalności. Ta jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm motoryzacyjnych na rynku łódzkim, cieszy się doskonałą renomą wśród swoich klientów. Z myślą o nich firma przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest 10 samochodów!


Klienci, którzy korzystają z usług firmy Jaszpol, najbardziej chwalą sobie przyjazną obsługę i możliwość załatwienia swoich wszystkich motoryzacyjnych potrzeb w jednym miejscu. Sprzedaż nowych aut marki Renault i Dacia to główna oferta firmy. Jednak na klientów czekają także inne propozycje: mogą skorzystać z szerokiej oferty samochodów używanych, profesjonalnego doradztwa w zakresie usług finansowych i ubezpieczeniowych. Firma świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów marek Renault i Dacia. W serwisach blacharsko-lakierniczych Jaszpol naprawiane są samochody wszystkich marek.

Trochę o historii

– Swoją historię firma Jaszpol zaczęła dokładnie 1 sierpnia 1989 roku – opowiada Krzysztof Jaroszewicz, Prezes Zarządu Jaszpol sp. z o.o. – Powołaliśmy wtedy czteroosobową agencję, która przejęła prowadzenie serwisu w Polmozbycie przy ulicy Łódzkiej 28 w Zgierzu. Pomimo ogromnego ryzyka i wielu trudności, udało nam się przetrwać na rynku i systematycznie rozwijać działalność. Przełomowy był dla nas listopad 1992 roku, kiedy podpisaliśmy umowę z Renault na dystrybucję samochodów tej marki. Dało nam to możliwość wejścia w nowy sektor branży motoryzacyjnej i pozwoliło rozwinąć firmę. Wtedy wzbogaciliśmy wyposażenie serwisu, przebudowaliśmy budynek i otworzyliśmy salon samochodowy. Takie były początki. Kilka lat później, w marcu 1998 roku rozpoczęto budowę drugiego salonu przy ulicy Brukowej 2, a w listopadzie przyjęto już pierwszych klientów. W 2002 roku zostało otwarte Centrum Obsługi Firm, które może obsługiwać sprzedaż flotową dla przedsiębiorstw i instytucji, a w czerwcu 2003 roku oddano do użytku najnowocześniejszą w regionie halę napraw blacharsko-lakierniczych. Firma ani na chwilę się nie zatrzymuje. W 2012 roku salon w Zgierzu przeszedł gruntowną modernizację. Na jego ponownym otwarciu gościły tłumy mieszkańców Zgierza. Za milowy krok w rozwoju firmy trzeba uznać przejęcie konkurencyjnego salonu przy ulicy Przybyszewskiego 176, którego firma dokonała w kwietniu 2015 roku. Rok później firma Jaszpol otworzyła tam zadaszony salon samochodów używanych z zachowaniem standardów marki, co wśród dealerów samochodowych nie jest powszechne.

Doceniani i lubiani

Dynamiczny rozwój spowodował, że firma została zauważona i doceniona za swoją działalność. W 2013 roku tygodnik „Auto Świat” uhonorował Jaszpol tytułem Najlepszego Salonu Renault w Polsce pod względem jakości obsługi klienta. Tytuł utrzymano trzy lata z rzędu. W 2016 roku redakcja tygodnika ponownie nagrodziła firmę Jaszpol, przyznając prestiżowy tytuł „Wzorowego Salonu” w wielkim teście polskich salonów. Serwis firmy Jaszpol został także oceniony jako najlepszy w grupie Renault. W 2016 roku Prezes Firmy Jaszpol Krzysztof Jaroszewicz został Menedżerem Roku Regionu Łódzkiego w dziewiątej edycji konkursu organizowanego przez Polska Press i Łódzką Lożę Business Center Club. W ubiegłym roku Firma Jaszpol zdobyła prestiżowy tytuł „Przedsiębiorca Roku 2018”, wygrywając w konkursie Rajmunda Rembielińskiego, w kategorii średni przedsiębiorca.

Łódź, ul. Brukowa 2; ul. Przybyszewskiego 176; Zgierz, ul. Łódzka 28
tel. 42 612 12 22
www.renault.jaszpol.pl