Czas wolny

Figura wychodzi ze studia… Studia Figura

Figura wychodzi ze studia… Studia Figura

Spełniamy marzenia o pięknej sylwetce. Słuchamy naszych klientek, rozmawiamy z nimi, zapewniamy motywację na każdym etapie modelowania sylwetki, służmy wsparciem – mówi Luiza Włoch, właścicielka Studia Figura Łódź Lipowa i Olsztyn Zatorze.

LIFE IN. Łódzkie: W końcu się zdecydowałam, zgubię trochę kilogramów. Tylko jak?

Samej zabraknie mi motywacji, a utrata wagi to nie tylko wizyta na siłowni, to także odpowiednia dieta i dbałość o kondycję skóry. Czy to prawda, że Studio Figura oferuje nam w tym zakresie kompleksowe usługi? Luiza Włoch: Oczywiście! Studio Figura to miejsce stworzone z myślą o kobietach, a jak wiadomo każda z nas ma różne potrzeby i zapewniam, że każda w naszym studio znajdzie coś dla siebie. Mamy strefę fitness, która nie jest typową siłownią, ponieważ posiada wiele innowacyjnych sprzętów wspomagających i przyspieszających odchudzanie. Strefa wellness za to cechuje się relaksem, ale odpoczywając również można pozbyć się nadmiernych centymetrów. Aby efekt po zabiegu utrzymywał się dłużej, zalecamy stosowanie naszej wysokiej jakości kosmetyków. W naszym studio zadbamy o ciało zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Dobierzemy odpowiednią zrównoważoną i zindywidualizowaną dietę, jak i zaoferujemy zdrowe suplementy diety o działaniu oczyszczającym, odchudzającym i odżywczym.

Studia Figura – to miejsce dla Pań w każdym wieku?

Dla Pań w każdym wieku, z różnym doświadczeniem, problemami, ale z jednym i tym samym celem – potrzebą zmiany czegoś w sobie. W swoim ciele, ale także chęć spędzenia czasu inaczej, bardziej aktywnie. Pamiętamy tu nikt nikogo nie ocenia, panuje u nas przyjacielska atmosfera, a panie tu pracujące zawsze służą wsparciem.

Dzięki czemu Studio Figura jest takie skuteczne?

Przede wszystkim dzięki kompleksowemu podejściu do problemu. Jedne panie chcą tylko zrzucić kilka kilogramów, innym zależy na wymodelowaniu brzucha, ud, pośladków. Dobieramy program w zależności od potrzeb. Gdy klientka spotyka się z nami pierwszy raz przeprowadzamy wywiad medyczny, dokonujemy pomiaru składu ciała, ustalamy czas, jaki jest niezbędny do osiągnięcia zaplanowanego celu. Wykluczamy przeciwwskazania. Opracowujemy program zabiegowo-treningowy i  dobieramy zabiegi kosmetyczne wspomagające indywidualny cel oraz odpowiednie suplementy. Przygotowujemy karnet, który dostosowany jest do potrzeb klientki tak, aby osiągnęła rezultaty, ale i żeby był dla niej odpowiedni pod względem finansowym.

Czym się wyróżniacie?

Spełniamy marzenia – marzenia o pięknej sylwetce. Słuchamy naszych klientek, rozmawiamy z nimi, służmy wsparciem, gdy mają ochotę na powierzenie swoich sekretów, gwarantujemy, że nigdy nie opuszczą naszych murów. Kochamy, to, co robimy, więc stale podnosimy kwalifikacje, zdobywamy nowe doświadczenia. Zapewniamy motywację na każdym etapie modelowania sylwetki.

Czy zrzucanie wagi to tylko praca z ciałem?

Psychika jest bardzo ważna. Najpierw trzeba przecież podjąć decyzję o zmianie w swoim życiu, uświadomić sobie, że jest się na nią gotowym, żeby po dwóch dniach nie zabrakło motywacji i energii. Nagle cały świat zostaje wywrócony do góry nogami. Trzeba się przyznać do wszystkiego, a nikt nie chce wiedzieć, że popełnia błędy. Niejednokrotnie trzeba zmienić nawyki żywieniowe w rodzinie, które kształtowały się od pokoleń. Wymagamy zmiany dotychczasowego stylu życia, stylu żywienia, systematyczności i wytrwałości.

Może Pani opowiedzieć o najbardziej spektakularnych przemianach w konceptach Studio Figura.

Co roku odbywa się gala, podczas której prezentowane są najbardziej spektakularne metamorfozy. W zeszłym roku nagrodzonymi przemianami mogły się pochwalić panie, które straciły po 30, 40 kilogramów, a najbardziej spektakularną metamorfozę przeszła pani Ania, która zrzuciła aż 57 kilogramów. Zapraszam serdecznie wszystkie panie, które pragną zmienić życie do naszego Studia Figura Łódź Lipowa.

 

STUDIO FIGURA

STREFA WELLNESS

  • LIMFODRENAŻ – dobrze wpływa na ujędrnianie ciała, oczyszczenie organizmu z toksyn oraz pomaga w niwelacji obrzęków.
  • ELEKTROSTYMULACJA – napinanie rytmiczne mięśni podczas elektrostymulacji pełni funkcje zbliżone do różnych form masażu ciała. Poprawia się napięcie tkanki łącznej, a dotleniona krew sprzyja lepszemu spalaniu tłuszczu.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

  • BEAUTY SHAPER – możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, poprawić elastyczność skóry.
  • LIPOLASER – pozwala na kontrolowane modelowanie sylwetki i utratę zbędnych centymetrów nawet z tych okolic, z których najtrudniej jest się ich pozbyć!
  • FACE MASK SCULPTOR 5 in 1 – urządzenie do pielęgnacji twarzy łączy w sobie pięć funkcji: maska fotonowa stymuluje komórki do produkcji białka kolagenowego, skóra się odnawia i napina; infuzja tlenowa – tlen transportowany jest do głębszych warstw skóry, poprawiając stan energetyczny komórek i przyspieszając procesy regeneracji; biopolarna głowica i multipolarna fala – dzięki ich działaniu poprawia się napięcie i gęstość skóry, owal twarzy i jej koloryt; peeling wodno-tlenowy – dogłębnie oczyszcza skórę z porów i zaskórniaków, poprawa koloryty, daje efekt liftingu.

STREFA FITNESS

  • ROLL SHAPER – intensywny, a zarazem relaksacyjny masaż, który doskonale ujędrnia ciało poprawiając jednocześnie krążenie oraz usuwa z organizmu toksyny.
  • VACU SHAPER – bieżnia zamknięta w szczelnej kapsule. W kapsule wytwarza się silne podciśnienie – spalanie tkanki tłuszczowej następuje nieomal natychmiastowo. SWAN SHAPER – to rewolucyjne urządzenie do kompleksowego modelowania sylwetki poprzez innowacyjne połączenie czterech komponentów: lamp podczerwonych, kolagenowej terapii światłem, systemu jonizacji, skrętnemu eliptykowi.
  • ROWER POZIOMY – dla pań, które chcą podczas ćwiczeń odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa i stawy kolanowe.
  • PLATFORMA WIBRACYJNA – zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu. Wibracje stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a skóra staje się jędrna i sprężysta.

Rozmawiała Beata Sakowska
Zdjęcia Anna Waligóra, Paweł Keler

Łódź, ul. Lipowa 48
tel. 501 737 470
studiofiguralodz@wp.pl
facebook.com/studiofiguralodzlipowa