Miejsca

5 najważniejszych inwestycji Royal Sail Investment Group

5 najważniejszych inwestycji Royal Sail Investment Group

Przedstawiamy najważniejsze inwestycje deweloperskie Royal Sail Investment Group: Filmowa Residenc,  Dzielnica Dubois, Młodzieniaszek Park, Nowy Manhattan, Osiedle Termalne.

Filmowa Residence
Twoje miejsce w klimatycznej Łodzi

To unikalne i wyjątkowe miejsce do życia niemal w centrum Łodzi i najlepsze miejsce inwestycyjne na mapie miasta, osadzone w zieleni, artystycznym klimacie i zabytkowej kulturze.

Inwestycja powstanie w Łodzi przy ul. Targowej 69, będzie realizowana w trzech etapach i obejmie 4 budynki wielorodzinne o zróżnicowanych kondygnacjach (od 4 do 8). Łącznie powstanie około 180 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o różnych metrażach i praktycznych rozkładach. Lokale będą posiadały balkony lub loggie, a wybrane mieszkania na parterze ogródki do indywidualnej aranżacji. Ponadto na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Na terenie osiedla powstanie zielony dziedziniec z nowoczesnym placem zabaw, a w środku bawialnia dla dzieci, czyli klub malucha. Dorośli będą mogli korzystać z ekskluzywnej siłowni wewnętrznej. Do dyspozycji mieszkańców będzie także stacja ładowania pojazdów elektrycznych, wózkownia oraz miejsca na rowery, a nad ich bezpieczeństwem i spokojem będzie czuwał dyskretny całodobowy monitoring oraz ochrona na miejscu

 

Dzielnica Dubois
Oaza ciszy w rytmie miasta

Nowy projekt mieszkaniowy w południowo-zachodniej części Łodzi dla poszukujących bliskości natury, wypoczynku i nierezygnujących z korzyści tętniącego życiem miasta.

Inwestycję Dzielnica Dubois w Łodzi przy ul. Dubois 98/100 charakteryzuje nowoczesna i elegancka architektura, która naturalnie wpisuje się w sąsiedztwo o niskiej i umiarkowanie zagęszczonej zabudowie. Powstanie tu łącznie 338 mieszkań i 6 lokali usługowych. Projekt sprzyja również osobom i rodzinom zmotoryzowanym, obejmuje bowiem aż 310 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 79 na terenie osiedla. Do dyspozycji mieszkańców będzie ponadto wspólna strefa wypoczynku z miejscami do grillowania oraz przyjazny plac zabaw. Teren całej inwestycji zostanie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców będzie czuwał dyskretny monitoring oraz bramy z kontrolą dostępu.

 

Młodzieniaszek Park
Zielone miejsce z energią do życia

To nowy adres na mapie Pabianic, którego mieszkańcy będą mogli cieszyć się miejskim stylem życia w spokojnym otoczeniu parkowej przyrody.

Projekt inwestycji Młodzieniaszek Park przy ul. Szpitalnej 2 w Pabianicach przewiduje 249 komfortowych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o metrażu od 33 mkw. do 100 mkw. oraz dwie przestrzenie przeznaczone na usługi w parterze budynków.  Wysokie okna zapewnią dużo naturalnego światła w lokalu, a dodatkowa przestrzeń zewnętrzna w postaci balkonu lub tarasu pozwoli na aranżację prywatnej zieleni. W hali garażowej zaplanowano około 250 miejsc postojowych. Na poziomie -1 znajdą się ponadto komórki lokatorskie, pomieszczenia techniczne oraz ogólnodostępna dla mieszkańców rowerownia. Lokatorzy apartamentów Młodzieniaszek Park będą mogli cieszyć się bliskością przyrody zarówno dzięki zaprojektowanej na terenie osiedla zieleni urządzonej, jak i części parkowej, gdzie mali mieszkańcy będą mieli do dyspozycji nowoczesny plac zabaw.

 

Nowy Manhattan
Miejsce z widokiem na przyszłość

To nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach ceniących wysoki standard życia w przyjaznym, rozwijającym się mieście.

Projekt inwestycji Nowy Manhattan realizowany w Zduńskiej Woli przy ul. Karłowicza 2 zakłada budowę dwóch 4-piętrowych budynków wyposażonych w windy, w których łącznie będą znajdować się 84 funkcjonalne mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 32 mkw. do 88 mkw. Każdy apartament będzie dysponował balkonem lub tarasem do dowolnej aranżacji, a lokatorzy mieszkań na parterze będą cieszyć się filiżanką porannej kawy w przynależnym prywatnym ogródku. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz garaże w parterze budynku, a także wspólne pomieszczenie do przechowywania wózków i rowerów oraz dwa stanowiska z ładowarkami dla samochodów elektrycznych. Wygodę mieszkania na Nowym Manhattanie uzupełnią dedykowane komórki lokatorskie, a poczucie bezpieczeństwa i spokoju zapewni ogrodzenie oraz dyskretny monitoring.

 

Osiedle Termalne
Mieszkaj w zgodzie z naturą

Osiedle Termalne w Poddębicach to projekt wyjątkowy, tworzony z myślą o ludziach, którzy chcą zamieszkać w przyjemnym, zacisznym otoczeniu i najlepszym wykorzystaniu przyrody.

Na Osiedlu Termalne w Poddębicach przy ul. Targowa 17-19 przewiduje się około 200 funkcjonalnych mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o rozmaitych rozkładach oraz 4 przestrzenie handlowo-usługowe w projektowanych budynkach. Każdy z lokali mieszkalnych będzie miał dodatkową przestrzeń do aranżacji własnej zielonej strefy – mieszkańcy najwyższych kondygnacji będą mieli do dyspozycji przestronne tarasy, mieszkający niżej komfortowe balkony, a lokatorzy na parterze prywatne ogródki. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z dedykowanych komórek lokatorskich oraz wspólnej rowerowni. Dla dopełnienia wygody zmotoryzowanych, na zamkniętym terenie osiedla zaplanowano ponad 300 miejsc postojowych w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych. Dla tych najmłodszych przewidziano ponadto bezpieczny, zielony plac zabaw.