Moda

Trendy połączone z klasyką

Trendy połączone z klasyką

Ciepły beż, szarość, ecru i delikatna krateczka. Do tego połączenie klasyki i luzu – taka jest właśnie kolekcja Wiosna 2020 przygotowana przez Beatę Frankowską, właścicielkę Studia Mody BEA.

Klasyka i minimalizm z odrobiną oryginalności i subtelnych dodatków, no i szczyptą szaleństwa – to elementy, które wyróżniają projekty Beaty Frankowskiej.

– Minimalizm, przez jednych uważany za nudny, dla mnie jest ponadczasowy. Można się w nim bawić stylizacją, zmieniać dodatki i za każdym razem wyglądać inaczej. To jest ważne szczególnie wiosną i latem, kiedy chcę poczuć się zwiewnie, lekko i swobodnie – opowiada projektantka i dodaje: – Dziś moda jest cudowna. Niczego nie narzuca, a raczej daje możliwość wyboru. Trzeba z tego korzystać!

Projekt Beaty Frankowskiej zawsze charakteryzowały się swoją ponadczasowością. Projektantka w wyjątkowy sposób potrafi łączyć obowiązujące trendy z klasyką. Jak sama mówi, trendy warto śledzić, ponieważ stanowią urozmaicenie, ale szybko przemijają. Dlatego stara się być z nimi na bieżąco, wybierać z nich najciekawsze elementy, „przemycać” je do swoich projektów i łączyć z klasyką, co sprawia, że jej propozycje mają ponadczasowy charakter.

Swoją najnowszą kolekcję Beata Frankowska charakteryzuje dwoma słowami: styl casual. Ten styl to pogranicze sportowej elegancji i mniejszego formalizmu w ubiorze – świetnie sprawdzi się podczas luźnych spotkań towarzyskich, spacerach czy też wyjściu do klubu, jednak również będzie świetnym trendem do pracy, gdzie nie obowiązuje formalny dress-code.

– W swoich projektach korzystam z ciepłych beży, szarości, ecru i delikatnej krateczki – opowiada Beata Frankowska o najnowszej kolekcji Wiosna 2020. – Modele wykonane są z bardzo miękko układających się naturalnych tkanin – lnu, bawełny, zwierających odrobinę elastanu. Właśnie to sprawia, że ubrania podążają za ruchem ludzkiego ciała. Przy okazji są przyjazne środowisku.

Wszystkie modele z kolekcji Wiosna 2020 można zobaczyć na stronie internetowej www.bea-studio.pl. Tam też jest możliwość złożenia zamówienia na konkretny model.

Follow me

To marka odzieżowa stworzona przez Beatę Frankowską, o której autorka mówi, że ma łączyć pokolenia. Markę, w której nieważny jest pesel i rozmiar, która zaciera granice pokoleń. Follow Me stawia na jakość tkanin, perfekcyjną konstrukcję i minimalizm, co daje im ponadczasowy charakter. Modele z kolekcji są przemyślane od pierwszej kreski projektu przez konstrukcję do ostatniego etapu produkcji, dlatego można je łączyć ze sobą, stylizować i bawić się modą, a przy tym każdego dnia wyglądać inaczej. Marka Follow me to kobieta nowoczesna i wygodna. Projektantka duży nacisk stawia na jakość tkanin i komfort użytkowania, a właśnie to kobiety w każdym wieku cenią sobie najbardziej. Marka Follow Me to propozycja ubrań zarówno na spotkania biznesowe, jak i towarzyskie.

BEA Studio Mody
www.bea-studio.pl,
kontakt@bea-studio.pl,
tel. 510 165 080