Moda

Swobodnie, wygodnie i elegancko

Swobodnie, wygodnie i elegancko

Swobodnie, bez sztywnych zasad i wygodnie. Zarówno na spotkaniu biznesowym, jak i towarzysko.

Ostatnia kolekcja Beaty Frankowskiej daje kobietom swobodę w doborze ubrań, co sprawia, że właśnie taki styl wybierają panie, dla których ubiór jest ważny, które nie chcą i nie znoszą wyglądać byle jak i nosić byle co.

To ekskluzywna odzież biznesowa i na imprezy okolicznościowe. Kolekcja adresowana jest do kobiet, które cenią sobie swobodę i unikatowy wygląd. Stawiam na dobrą jakość materiałów, perfekcyjną konstrukcję i minimalizm, co nadaje ubraniom ponadczasowy charakter – tak Beata Frankowska opisuje stroje z kolekcji, w której wystąpiły kandydatki na Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

Nie ma miejsca na sezonowość

Proponowany styl pozwala na mniejszy formalizm i jest idealny na spotkania towarzyskie, biznesowe, czy wyjście do teatru. W ubraniach Beaty Frankowskiej nie ma miejsca na sezonowość. Stonowana kolorystyka sprawia, że stroje są eleganckie, szlachetne i można je nosić bez względu na porę roku. Modele można ze sobą dowolnie zestawiać, stylizować na różne sposoby i bawić się modą, a przy tym każdego dnia wyglądać inaczej. Do stworzenia własnego zestawu warto sięgnąć po ubrania klasyczne, w stonowanych kolorach, dopasowane do określonego typu urody, sylwetki i przede wszystkim charakteru.

Codzienna elegancja

– Właśnie taki styl proponuję wszystkim kobietom, dla których codzienna elegancja jest niezbędna i które potrzebują się wyróżnić  – podkreśla Beata Frankowska. – Jestem pewna, że moja kolekcja zainteresuje zarówno kobiety dojrzałe, jak i młode dziewczyny. Właśnie z myślą o nich stworzyłam aż dwadzieścia stylizacji, w które ubrałam kandydatki na Miss Polonia Województwa Łódzkiego.

Na zdjęciach prezentujemy tylko część z kolekcji Beaty Frankowskiej. Więcej na profilach społecznościowych projektantki.

Studio Mody BEA
www.bea-studio.pl
kontakt@bea-studio.pl
tel. 510 165 080
facebook.com/studiomodybea
instagram.com/beatafrankowskafollowme/