Wydarzenia

No Sugar i Yasumi świętują

No Sugar i Yasumi świętują

Butik No Sugar i gabinet Yasumi to dwa wyjątkowe miejsca, o które rok temu wzbogaciło się Monopolis. Pierwszy oferuje wyjątkowe kreacje dla pań, drugi dba o ich urodę i samopoczucie. Oba miejsca łączą siły i organizują swoje pierwsze urodziny. Oj, będzie się działo!

Już 18 maja, w sobotę od 12.00 do 18.00, na fanów wyjątkowych ubrań i zabiegów kosmetycznych będzie czekało wiele niespodzianek. Połączone pierwsze urodziny obchodzi Strefa Beauty w Monopolis, którą tworzą No Sugar, butik pełen wyjątkowych kreacji dla pań oraz Instytut Zdrowia i Urody Yasumi, gabinet oferujący kobietom i nie tylko, różnorodne zabiegi i wyjątkowe kosmetyki. W pasażu, w cieniu rosnących tam palm, goście będą mogli posłuchać muzyki na żywo, posmakować doskonałych przekąsek i wznieść toast kieliszkiem prosecco. To na początek, ponieważ potem właścicielki obu marek i miejsc przygotowały wiele niespodzianek.

Yasumi zachęca

– Pierwsze urodziny to wyjątkowy jubileusz, z którego jesteśmy niezmiernie dumni, ale przede wszystkim idealna okazja, aby złożyć podziękowania wszystkim klientom, bez których nasza działalność i istnienie nie byłoby możliwe – mówi Magdalena Bartczak, właścicielka gabinetu Yasumi w Monopolis.

W ramach podziękowań Yasumi zaproponuje wszystkim, którzy przybędą na świętowanie rocznicy szereg niespodzianek. Będą prezenty w postaci mini-kosmetyków oraz 10-procentowy rabat na dowolny zabieg na twarz lub ciało. Można będzie zasięgnąć gratisowej porady kosmetologicznej i uczestniczyć w premierze nowego zabiegu, a od 12.00 do 14.00 także w pokazie makijażu.

 

No Sugar kusi

Również butik No Sugar przygotował dla swoich fanek wiele wyjątkowych atrakcji. Pod palmami pojawią się modelki, które pokażą się w przykładowych kreacjach z najnowszej kolekcji No Sugar Lato 2024. Ważnym dodatkiem podczas pokazu będzie prezentacja torebki No Sugar x La Tiene. Jest to wspólny projekt obu marek, które współpracują ze sobą od początku działalności butiku.

– Zapraszamy do Monopolis w sobotę 18 maja! Pogodę już zamówiliśmy, DJ-a i muzykę również, więc czekamy już tylko na naszych gości, którym chcemy podziękować za to, że są z nami od początku – mówi Sasha Kushnirenko, projektantka mody i współwłaścicielka marki No Sugar.

Zwieńczeniem urodzin No Sugar i Yasumi będzie wspólna loteria z cennymi nagrodami. Do zdobycia są bony zakupowe – dwa o wartości 500 zł i jeden na 1000 zł, które będzie można zrealizować w butiku No Sugar oraz vouchery na masaże w Yasumi! Do loterii zamierzają się przyłączyć również inne firmy działające w Monopolis – restauracje i Art Kombinat.

Monopolis przekonuje

Kiedy przed rokiem Instytut Zdrowia i Urody Yasumi oraz butik No Sugar ruszały ze swoimi projektami w przestrzeniach po byłych Zakładach Przemysłu Spirytusowego, było to wydarzenie, wyczekiwane przez gości Monopolis. Zarówno butik z wyjątkowymi kreacjami dla pań, jak i gabinet urody doskonale uzupełniły dotychczasową ofertę tego wyjątkowego centrum.

– W obu przypadkach udało się połączyć nowoczesność z loftowym designem, uzyskując przyjazne i klimatyczne wnętrza w ciepłych tonacjach. Do tego warto dodać gościnność obu miejsc, dobrze przygotowaną ofertę i profesjonalną obsługę. Wszystko razem pozwoliło nam stworzyć Strefę Beauty, która spotkała się ze świetnym przyjęciem naszych gości – opowiada Barbara Otto, dyrektor marketingu w spółce Virako, inwestora Monopolis.

Również Monopolis, szykuje niespodzianki dla tych, którzy 18 maja pojawią się na urodzinach No Sugar oraz Yasumi i przekonuje, że warto uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Urodzinowe atrakcje

* muzyka na żywo
* przekąski i kieliszek proseco
* zestawy minikosmetyków
* 10-procentowy rabat na dowolny zabieg na twarz lub ciało
* gratisowe porady kosmetologiczne
* premiera nowego zabiegu
* pokaz makijażu
* mini-pokaz kreacji z najnowszej kolekcji No Sugar Lato 2024
* prezentacja torebki No Sugar x La Tiene
* loteria z cennymi nagrodami – trzy bony zakupowe do realizacji w No Sugar oraz vouchery na masaże w Yasumi