Moda

Nadia i Kacper wygrywają Te Look Of The Year!

Nadia i Kacper wygrywają Te Look Of The Year!

Konkurs The Look Of The Year 2021 kolejny raz zagościł w Łodzi. W tym najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie dla modelek i modeli w tym roku zwycięzcami zostali Nadia Główczyńska ze Stolna i Kacper Szczypka z Żywca.

Podczas gali finałowej konkursu The Look Of The Year 2021 na wybiegu w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w w Łodzi pojawiło się 19 uczestników, ubranych w kolekcje znanych i cenionych projektantów mody. Oprócz pięknych modelek i przystojnych modeli publiczność mogła zatem podziwiać wyjątkowe kreacje. Swoje premierowe kolekcje na sezon jesień-zima 2021/2022 pokazali m. in. duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, duet MMC, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Claudius Scissor, a także Male Me.

Decyzją jury zwycięzcami konkursu zostali Nadia Główczyńska ze Stolna (kujawsko-pomorskie) oraz Kacper Szczypka z Żywca (śląskie). Nadia ma 16 lat i 173 cm wzrostu i uczy się jeszcze w liceum. Kacper ma 21 lat i 189 cm wzrostu, studiuje fizjoterapię. Oboje będą reprezentować Polskę w światowym finale The Look of the Year we Włoszech. W nagrodę zwycięzcy otrzymali kontrakt modelingowy, udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych znanych projektantów i marek.

Zwyciężczynią w internetowym plebiscycie publiczności została 20-letnia Julia Murańska z Cieszyna. Nagrodę Specjalną „True Nature Beauty”, ufundowaną przez firmę Natura Siberica, otrzymała Sarah Langa z Ciechanowa. Galę poprowadził dziennikarz Mateusz Szymkowiak w duecie z Karoliną Bielawską, Miss Polonia 2019.

Była to już 12. polska edycja tego prestiżowego – organizowanego od 30 lat w 50 krajach na świecie – konkursu dla początkujących modeli i modelek. W jury The Look Of The Year 2021 zasiadali znani projektanci oraz eksperci związani z modową branżą: Mariusz Przybylski, due Paprocki&Brzozowski, Jarosław Ewert, duet MMC, czyli Ilona Majer i Rafał Michalak, Claudius Scissor, stylista fryzur Tomasz Schmidt, top modelka Edyta Zając oraz Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska. Przewodniczącą jury była Jagoda Piątek-Włodarczyk, dyrektor konkursu THE LOOK OF THE YEAR, właścicielka Agencji Igo-Art.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs The Look Of The Year to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

 

scena z: Nadia Główczyńska, Kacper Szczypka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Sarah Langa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Karolina Bielawska, Mateusz Szymkowiak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Nadia Główczyńska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA