Monopolis

Lato w Monopolis jak zwykle bardzo ciekawe

Lato w Monopolis jak zwykle bardzo ciekawe

Lato to doskonały czas, by spędzać wieczory w Monopolis. Powody są przynajmniej trzy! Świetne restauracje serwujące obłędne dania, piękne otoczenie i na dodatek kulturalna uczta – doskonałe koncerty i letnie kino.

 

Letnie kino w Monopolis to część większego projektu TME Polówka, któremu dedykowano nazwę Herstorie, gdyż to sekcja  w całości wypełniona produkcjami z niesamowitymi rolami kobiecymi i wielkimi gwiazdami! Na ekranie zobaczymy między innymi Natalie Portman, Penélope Cruz, Olivię Colman czy Kate Winslet. Nie zabraknie też spotkań z wielkimi gwiazdami polskiego kina. W Monopolis gościła już Agnieszka Grochowska i Magdalena Cielęcka, a 31 sierpnia spotkanie z Tomaszem Kotem.

Na seanse zapraszamy w każdy czwartek do Monopolis!

20.07.2023 Córka, reż. Maggie Gyllenhall

27.07.2023 Silent Twins, reż. Agnieszka Smoczyńska

03.08.2023 Matki równoległe, reż. Pedro Almodovar

10.08.2023 Najgorszy człowiek na świecie, reż Joachim Trier

17.08.2023 Amy, reż. Asif Kapadia

24.08.2023 Lektor, rez. Stephen Daldry

31.08.2023 Zimna Wojna, reż. Paweł Pawlikowski

Monopolis będzie świętować urodziny Łodzi, dedykując temu wydarzeniu autorski projekt – cykl koncertów muzycznych „Spirit of Łódź”, realizowany z powodzeniem na letniej scenie muzycznej kompleksu.

Kogo tym razem zobaczymy w amfiteatrze zabytkowego kompleksu łączącego doskonale przestrzenie biurowe z ofertą gastronomią i szeroko rozumianą kulturą? Zespół LemON, utalentowanego wokalistę Błażeja Króla i znakomitą artystkę z Zielonego Przylądka Elidę Almeidę. Pierwszego na scenie zobaczymy 28 lipca Błażeja Króla, 29 lipca swoim pięknym głosem zauroczy nas Elida Almeida, 30 lipca charyzmatyczny zespół LemoON.

Wydarzenie: Spirit of Łódź
Miejsce: Amfiteatr Monopolis