Moda

Jak wesele, to tylko w Dobroniance

Jak wesele, to tylko w Dobroniance

Marzycie o weselu w stylu rustykalnym lub chcecie zorganizować wesele w stylu boho? To będzie idealny wybór! A może w myślach widzicie ślub w plenerze? Świetnie! Zapraszamy do Dobronianki, jedynego takiego miejsca w Łódzkiem.

Wesele to naprawdę wyjątkowy dzień, dlatego warto by w naszych miłych wspomnieniach został jak najdłużej.Aby się tak stało, warto odejść od schematów i pomyśleć o ceremonii zaślubin i samym przyjęciu w niezwykłych
okolicznościach przyrody. A to gwarantuje Dobronianka!

Czyż nie pięknie byłoby powiedzieć sobie – biorę sobie ciebie za żonę, męża – na pięknej zielonej polanie, lub tuż przy stawie. A chwilę potem zaprosić gości do 300-metrowego namiotu z drewnianą podłogą, z którego widać gwieździste niebo, a w oddali przechadzające się zwierzęta w mini zoo. Wokół na brakuje też miejsca na relaks i odprężenie, każdy znajdzie coś dla siebie. Cała strefa relaksu to leżaki, hamaki, meble z palet porozstawiane w różnych miejscach tuż obok tropikalnego beach baru. Wisienką na torcie jest romantyczna huśtawka zawieszona na starym dębie.

Dobroń, ul. Gliniana
e-mail: rezerwacje@dobronianka.pl
tel. 720 555 588
www.dobronianka.pl