Styl życia

Wielka przygoda, kręte drogi i piękne samochody

Wielka przygoda, kręte drogi i piękne samochody

Gentleman‘s Rally to inicjatywa Marcina Moskwiaka i ludzi kochających motoryzację. To bez wątpienia MIANOWNIK tej cyklicznej imprezy. Ale to wszystko nie miałoby sensu gdyby nie wspaniali uczestnicy, którzy tworzą ją razem z nami. Jeśli czujecie „coś więcej” podczas jazdy samochodem, kręcą was ostre zakręty, piękne i malownicze trasy, pomruk warczących silników, a podczas wciskania pedału gazu czujecie niesamowity przypływ endorfin i adrenaliny to myślę, że warto żebyście przeczytali ten artykuł do końca!


Na co dzień jesteśmy ludźmi biznesu. Niektórzy prowadzą swój własny, inni pracują w korporacjach. Dążymy do swoich celów i marzeń. Wybrani mają to szczęście, że robią to, co kochają i łączą przyjemne z pożytecznym. Ale każdy czasami jest przemęczony, ma ochotę wyrwać się z otaczającej go rzeczywistości, odreagować. Zmienić „klimat” i otoczenie. I wtedy pojawiamy się MY! Razem z grupą przyjaciół organizujemy cykliczne wyjazdy, których także TY możesz zostać uczestnikiem! W pięknych samochodach – swoich lub wynajętych – przemierzamy kilometry polskich i europejskich dróg. Jedziemy razem! Jedziemy dla przyjemności! W zeszłym roku przemierzaliśmy jedną z najpiękniejszych tras europejskich, a mianowicie: Transfogarska.

Przy całym motoryzacyjnym klimacie naszych eventów nie zapominamy o tym, co najważniejsze! A raczej kto? Czyli ludzie tworzący te wspaniałe wydarzenia. Wyjeżdżamy często kompletnie sobie nieznani, a wracamy jako dobrzy znajomi! I o to w tym chodzi! Przeżywamy wspólnie przygodę, która nas jednoczy. Razem „palimy” gumę, spędzamy wspólnie czas, pomagamy sobie na trasie. Okazuję się, że taki wyjazd jest również bardzo pożyteczny biznesowo. Na Gentleman‘s Rally chodzi o to, żeby złapać trochę luzu, odreagować od codziennych spraw i nabrać sił. Uczestnicy wolą rozmawiać na inne tematy, niż ich przedsięwzięcia biznesowe. I to o dziwo daje niesamowity rezultat. Bo najpierw poznajemy CZŁOWIEKA.

Dowiadujemy się kim jest, jakie ma dodatkowe pasje i zainteresowania. I to jest niesamowita dźwignia do robienia wspólnych biznesów. Skoro znamy daną osobę, wiemy jakie ma wartości, to do wystawienia pierwszej faktury za obopólny interes jest już jeden krok, a raczej klik. Brzmi to lepiej niż walenie głową w mur przy próbie umówienia się na spotkanie do prezesa dużej firmy, który wokół siebie ma ludzi, którzy go „chronią”. Każdy nasz wyjazd to również chęć pomocy potrzebującym.

Wybieramy jakiś cel charytatywny, na który przeznaczamy część pieniędzy związanych z organizacją wyjazdu. Niech Pań nie zmyli nazwa naszego projektu. Płeć nie ma dla nas znaczenia, liczy się otwartość i chęć udziału w takich wydarzeniach. Do zobaczenia na trasie. Łowcy Blasku – jeden z głównych organizatorów Gentleman‘s Rally.

Krzysztof Koszek
Pasjonat wydobywania blasku z wszystkiego, co ma silnik. Założyciel studia detailingu Łowcy Blasku. Uwielbia poznawać i współdziałać z ludźmi, którzy mają wspólne zainteresowania. Zdecydowany miłośnik angielskiego poczucia humoru.

Kalendarz wydarzeń 2018
19 kwietnia – Wielka Praska Przygoda
12 maja – I Urodziny Gentleman‘s Rally
Lipiec – Złombol
Sierpień – Wyprawa śladami Stalkerów po Ukrainie i Czarnobylu
Wrzesień – La Bella Italia, czyli dziewięciodniowa wyprawa Włoskimi przełęczami
Październik – będzie gorący jak Dubaj, bo właśnie tam wylądujemy, żeby testować samochody i górskie drogi
Listopad – Mazury, gdzie po pięknych trasach, spędzimy dwa dni w osadzie funkcjonując bez ubrań, telefonów i komputerów. Odziani tylko w skóry na chwile zapomnimy o całym świecie!

Jesteś zainteresowany wspólną przygodą wśród ludzi, w których w żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowe paliwo? Zadzwoń: 501 424 625