Architektura

ŁÓDŹ.WORK dobre miejsce do pracy

ŁÓDŹ.WORK dobre miejsce do pracy

Nowoczesna, funkcjonalna i elastyczna – taka właśnie jest przestrzeń biurowa w ŁÓDŹ.WORK, odrestaurowanym budynku będącym częścią dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa mieszczącej się przy ulicy Dowborczyków 18 w Łodzi.

I choć wydawałoby się, że posiadanie biura w obecnych czasach przestało już być koniecznością, w wielu przypadkach ułatwia zarówno samo wykonywanie obowiązków służbowych w zespole, jak i kontakty z klientami.

– Coraz więcej przedsiębiorców wynajmuje lokale biurowe w miejscach takich jak ŁÓDŹ.WORK. To stworzona z myślą o nowoczesnych firmach przestrzeń zapewniająca im wymaganą elastyczność w połączeniu z niezbędnymi warunkami do pracy. Atutem ŁÓDŹ.WORK jest też lokalizacja. Budynek znajduje się w bezpośredniej okolicy nowego centrum miasta oraz kilka minut spacerem od stacji Łódź Fabryczna. W pobliżu znajdują się urzędy, kawiarnie, restauracje, hotele, przystanki komunikacji miejskiej, a nawet miejsca rekreacji i sportu – opowiada Dagmara Grębowska, Branch Manager OKAM w Łodzi.

Przed laty w dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa, na której terenie dziś znajduje się ŁÓDŹ.WORK, mieścił się jeden z największych zakładów włókienniczych w mieście. Teraz odrestaurowane zabytkowe loftowe wnętrza wyróżniają się oryginalnym charakterem, którego próżno szukać we współczesnej zabudowie. To miejsce na niezwykle funkcjonalne biura o dużym potencjale i nieograniczonych możliwościach aranżacji przestrzeni.

– Oferowana przestrzeń biurowa jest na tyle duża, że bez trudu można w niej wyznaczyć miejsce na zamknięte gabinety oraz sale konferencyjne. Dodatkową zaletą Centrum Biurowego ŁÓDŹ.WORK są liczne udogodnienia dla najemców oraz użytkowników przestrzeni biurowej, takie jak: parking ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych, darmowa wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, hulajnóg i rowerów, stojaki na rowery, zaplecze sanitarne i socjalne, szatnia, strefa chill-out, oraz dodatkowa sala konferencyjna z możliwością wynajęcia na godziny. To wszystko sprawia, że nasz kompleks biurowy jeszcze lepiej wpisuje się we współczesne trendy oraz potrzeby przedsiębiorców prowadzących biznesy w duchu budowania trwałych relacji, troski o pracowników i środowisko naturalne – podkreśla Dagmara Grębowska.

ŁÓDŹ.WORK to doskonałe miejsce dla firm z różnych branż jak IT czy finansowej, ale też bardziej tych kreatywnych – agencji marketingowych, branży fotograficznej, filmowej. Bez wątpienia twórczej pracy sprzyjać będzie kreatywny pofabryczny klimat. Branża medyczna i beauty również doceniła to miejsce, jak pokazują ostatnio podpisane umowy z najnowszymi najemcami.

– Klimat jest ważny, ale liczą się też bardzo przyziemne sprawy, jak chociażby lokalizacja – w centrum miasta z dogodnym dojazdem z każdej strony, bliskość ulicy Piotrkowskiej, Nowego Centrum Łodzi, Dworca Łódź Fabryczna. Możemy też pochwalić się jednym z większych współczynników miejsc parkingowych, jeśli chodzi o inwestycje biurowe w naszym mieście, tak więc miejsc postojowych na pewno nie zabraknie, a dodatkowo wydzielamy miejsce do krótkiego parkowania dla kurierów przywożących przesyłki – wylicza Dagmara Grębowska.

ŁÓDŹ.WORK dysponuje około 5 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej. Właścicielem kompleksu jest OKAM Capital. W obiekcie zajęte jest już ok. 75 proc. powierzchni. Na początku grudnia Arle-Med Centrum Zdrowia zostało nowym najemcą budynku.

– Proces komercjalizacji ŁÓDŹ.WORK przebiega bardzo sprawnie. Duża w tym zasługa doskonałej lokalizacji obiektu, jak i niebagatelnego charakteru jego zrewitalizowanych przestrzeni. Zapraszam do kontaktu – mówi Dagmara Grębowska.