Motoryzacja

I Ty możesz nim jeździć

I Ty możesz nim jeździć

Jesteśmy na półmetku. Pięć Renault Megane GrandCoupe trafiło na rok do nowych właścicieli, pięć kolejnych czeka. Z okazji jubileuszu 30-lecia firma Jaszpol zorganizowała konkurs, w których do wygrania było 10 samochodów i ponad 300 nagród.


Pięciu szczęśliwców jeździ już nowym Renault Megane GrandCoupe, które na rok wygrało w jubileuszowym konkursie. Jako pierwszy, na początku kwietnia samochód odebrał pan Artur, któremu udało się przejechać nim już trochę kilometrów.

– Jestem bardzo zadowolony, auto doskonale się prowadzi zarówno w mieście, jak i w trasie. Ma dobre przyspieszenie. W trakcie jazdy autostradą świetnie sprawdza się tempomat. W środku pełen komfort jazdy, zarówno dla pasażerów, jak i kierowcy, bardzo cicho, a z gadżetów, jak dla mnie rewelacyjna jest opcja zmiany koloru na wyświetlaczu – opowiada zadowolony pan Artur.

Zadowoleni klienci firmy Jaszpol 

Panie Urszula i Halina w pierwsze podróże nowym autem wyruszyły nad polskie morze. Obie bardzo zachwalają Renault Megane GrandCoupe. W sierpniu nowe auto trafiło na rok do rodziny z Łodzi. Pani Monika i pan Marcin odebrali je tuż po powrocie z urlopu. Rodzina po odbiór granatowego Renault Megane GrandCoupe stawiła się w komplecie, radości nie kryli dwaj synowie, co rusz zaglądając z ciekawości do środka i zachwycając się wnętrzem. Pięć aut nadal czeka na nowych właścicieli.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać w konkursie firmy Jaszpol z okazji 30-lecia?

– Warunki konkursu są proste – wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 złotych brutto w jednym z salonów firmy Jaszpol. Mogą to być zakupy części czy akcesoriów samochodowych, wizyta w serwisie, zamówienie nowego auta, zakup polisy ubezpieczeniowej itp. Następnie należy wypełnić urodzinowy kupon konkursowy i opisać swoją wymarzoną podróż nowym Renault Megane GrandCoupe – mówi Beata Cyrulińska, kierownik działu marketingu w firmie Jaszpol. Kupony konkursowe czekają w każdym salonie Jaszpol: w  Łodzi przy ulicy Brukowej 2  i  Przybyszewskiego 176 oraz w Zgierzu przy ulicy Łódzkiej 28. W każdy ostatni piątek miesiąca, na podstawie najciekawszej odpowiedzi, komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przez rok będzie mógł jeździć nowym Renault Megane GrandCoupe. Zabawa potrwa do 25 listopada bieżącego roku.

Łódź, ul. Brukowa 2; ul. Przybyszewskiego 176; Zgierz, ul. Łódzka 28
tel. 42 612 12 22
www.jaszpol.pl