Architektura

Domy Klimatyczna. Nowa łódzka inwestycja w standardzie premium

Domy Klimatyczna. Nowa łódzka inwestycja w standardzie premium

Położone na obrzeżach największego łódzkiego kompleksu leśnego, nowoczesne, zachwycające wyjątkową architekturą, komfortowe i funkcjonalne. Takie właśnie są Domy Klimatyczna. Inwestycję realizuje PEIRA, łódzki deweloper takich wyróżniających się projektów jak Srebrzyńska Park czy Osiedle Oskar.

 

Wielu z nas marzy o własnym domu. Każdy ma zapewne inne wyobrażenia o tym, jak powinien on wyglądać, jakie potrzeby zaspokajać. Jest jednak kilka cech, które przyjąć możemy za uniwersalne. Jak chociażby: użyte do budowy materiały dobrej jakości, funkcjonalność, komfort, otoczenie zielni, czy też aspekty ekologiczne i ekonomiczne związane z utrzymaniem domu. Domy Klimatyczna to zdecydowanie coś więcej. Zespół sześciu unikatowych budynków, zlokalizowanych na obrzeżach Lasu Łagiewnickiego – największego łódzkiego kompleksu leśnego, to połączenie nowoczesnych rozwiązań ze znakomitym designem.

Przestronne wnętrza

Przestronne salony z opcją kominka, unikalne sypialniane piętra, poddasza z podłączeniami do sauny, możliwością wykonania siłowni lub pokoju rekreacyjnego z ekranem kinowym, to gwarancja ponadczasowej wartości domów. Przewidziane jest miejsce na windę, podłączenie do pralni. Domy mają oświetlone duże tarasy, a sypialnie wyjścia na szerokie, narożne balkony ze szklanymi balustradami. Budynki są bogato przeszklone, zapewniając tym samym dużo naturalnego światła i czyniąc bryłę niezwykle elegancką.

Przestrzeń zachęca do wypoczynku

Każdy z domów ma oczywiście garaż w bryle budynku, zautomatyzowane bramy wjazdowe sterowane pilotem, dodatkowe miejsca postojowe oraz prywatne kameralne ogrody od strony rzeki. Tak zagospodarowana przestrzeń wewnętrzna i zewnętrzna, zachęca do
wypoczynku po dniu spędzonym w pracy, czy szkole oraz miłych weekendów z przyjaciółmi. Ważnym aspektem jest także bezpieczeństwo. Domy Klimatyczna są ogrodzone, mają zainstalowane eleganckie drzwi antywłamaniowe, punkty instalacji alarmowej z czujnikami ruchu na parterze i pierwszym piętrze oraz instalację domofonową.

Dodatkowe atuty

Jako dodatkowy atut tej inwestycji należy wymienić także trzyszybowe okna o wysokich parametrach izolacji akustycznej i niskim współczynniku przenikania ciepła, co przekłada się na ograniczenie strat energii grzewczej, czy nowoczesne kotły gazowe z termoregulatorem, automatyką pogodową, turbodoładowaniem, panelem sterowania oraz możliwością sterowania przez internet. Domy zaprojektowano z myślą o ekologii, istnieje więc możliwość zamiany ogrzewania gazowego na pompy ciepła. Do nich dostosowane są już zainstalowane naścienne grzejniki.

Wysoka funkcjonalność

Niewątpliwa wartość inwestycji, oprócz wyżej wymienionych, to także bliskość infrastruktury oświatowej, usługowej, sportowo-rekreacyjnej, wygodna komunikacja drogowa i miejska. Dzięki projektowi renomowanej pracowni architektonicznej domy cechuje wysoka funkcjonalność, a odpowiedni standard realizowany przez doświadczonego dewelopera gwarantuje wieloletnie poczucie wygody i komfortu. Inwestycja jest w trakcie budowy, ale jest możliwość wejścia na teren i jej obejrzenia. W celu umówienia wizytacji można kontaktować się z działem sprzedaży firmy PEIRA.

PEIRA Domy Klimatyczna
Łódź, ul. Srebrzyńska 40
798 416 416
kontakt@peira.pl
www.peira.pl