Wydarzenia

Teraz czas na efektowną elewację NEW IRON

Teraz czas na efektowną elewację NEW IRON

NEW IRON wkracza w kolejny etap. Niezwykle efektowny zaoblony narożnik budynku cieszy już od jakiegoś oczy przyszłych lokatorów i mieszkańców Łodzi. Teraz nadszedł czas na prace wykończeniowe przy ekskluzywnej elewacji tej wyjątkowo interesującej inwestycji.

 

NEW IRON to jeden z pierwszych apartamentowców klasy premium w Łodzi. Zwraca uwagę przede wszystkim swoją nieoczywistą bryłą w kształcie żelazka, z charakterystycznym przeszkleniem na szczycie budynku ciągnącym się przez sześć kondygnacji. Wyróżnia go także niezwykle prestiżowa elewacja. Ramy dzielące elewacje budynku na mniejsze przestrzenie oraz elementy dekoracyjne w postaci pionowych pilastrów wystających przed elewację budynku wykończone zostaną kamieniem w kolorze grafitowym, konkretnie spiekami kwarcowymi. W przestrzeniach pomiędzy oknami zaprojektowano elementy dekoracyjne wykonane z metalu. Płaszczyzny pomiędzy kamiennymi ramami wykończone będą tynkiem. Dodatkowo elewację zdobią pionowe pilastry wystające przed elewację budynku, w których ukryto ledowe podświetlenia.

 New Iron: trwają intensywne prace wewnątrz i na zewnątrz

– Trwają też intensywne prace wewnątrz apartamentowca. Klatki schodowe prowadzone do apartamentów nabierają już charakterystycznych biało-czarnych barw. Podziemny dwupoziomowy garaż lada moment będzie gotów na przyjęcie samochodów, zamontowana zostanie w nim także ładowarka do aut elektrycznych i wydzielona zostanie rowerownia. W mieszkaniach zamontowano już klimatyzację i systemy do ogrzewania podłogowego w łazienkach, trwa montaż systemów inteligentnego domu. Wykańczane jest niezwykle prestiżowe lobby, które wyłożone będzie kamieniem i eleganckim drewnem – wylicza Piotr Leśniak, CEO w Bona Fide Development, która realizuje tę nietuzinkową inwestycję.

Inwestycja gotowa będzie w drugim kwartale tego roku, wówczas lokatorzy otrzymają klucze do swoich apartamentów. A znajduje się tu ich zaledwie trzydzieści siedem o powierzchniach od 42 do 83 mkw. z dużymi tarasami oraz przestronne dwupoziomowe wnętrza od 75 mkw. do 125 mkw. Dodatkowo ekskluzywne penthouse’y o powierzchniach od 142 mkw. do 220 mkw. znajdujące się w przeszklonej wieży z oddzielną windą. Największy z nich z prywatnym wyjściem na taras.

– Apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko ze względu na unikatowy projekt, dogodne położenie w samym sercu Łodzi i doskonałe miejsce do życia. Wielu traktuje je jako świetną lokatę kapitału. Takie inwestycje nigdy nie tracą na wartości, a jedynie zyskują – mówi Piotr Leśniak.

New Iron elegancja i nowoczesność

NEW IRON łączy w sobie nowoczesność z elegancją. Każdy detal, począwszy od fasady budynku po wnętrza apartamentów, został zaprojektowany z najwyższą precyzją i dbałością o estetykę. Inwestycja ta to nie tylko miejsce idealne do zamieszkania, ale również wyraz prestiżu i wyjątkowego stylu życia. Ta na pewno unikatowa w skali Łodzi inwestycja, staje się jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów w krajobrazie Łodzi.

– Mieszkań luksusowych w Łodzi przybywa, ale pamiętajmy o tym, że zawsze będą tylko niewielką częścią rynku nieruchomości. Łódź staje się naprawdę świetnym miejscem do inwestowania w nieruchomości tego typu – podkreśla Piotr Leśniak.