Polecamy

Turniej Mikołajkowy pod patronatem British Centre

Turniej Mikołajkowy pod patronatem British Centre

Trzy kategorie wiekowe, wyjątkowe nagrody i wyśmienita zabawa – to wszystko czeka na dzieci, które zdecydują się na udział tenisowym Turnieju Mikołajkowym pod patronatem British Centre.

Już 3 grudnia o 10.00 na kortach Pomorska Tenis Park przy ulicy Pomorskiej 431A, wystartuje wyjątkowe wydarzenie tenisowe. W W Turnieju Mikołajkowym, w trzech kategoriach wiekowych wystartują najmłodsi adepci tenisa ziemnego. Czy w przyszłości któryś z zawodników biorących udział w turnieju pójdzie w ślady Igi Świątek albo Huberta Hurkacza? Tego im życzymy!

Kategorie:

  1. czerwona dla dzieci w wieku 6-8 lat
  2. pomarańczowa dla dzieci w wieku 8-10 lat
  3. piłka twarda: Debiutanci – Pro

Organizatorzy gwarantują, że będzie dużo zabawy, jeszcze więcej emocji i pozytywnej atmosfery. Od strony gastronomicznej atrakcje kulinarne zapewni pojawienie New York Hot Dog, który jest partnerem turnieju. W kawiarni klubowej nie zabraknie aromatycznej kawy oraz przekąsek dla zawodników i kibiców. Dla zwycięzców przewidziane wyjątkowe nagrody i puchary.

Turniej objęty patronatem Młodzi w Łodzi Radio Łódź Plaster, Łódzki LIFE IN Łódzkie, TVP3 Łódź oraz honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi.