Biznes

Zebra Rachunkowa: u nas poza liczbami liczą się ludzie

Zebra Rachunkowa: u nas poza liczbami liczą się ludzie
Niezależnie od tego, czy zarządzasz spółką, start-upem, małym przedsiębiorstwem, czy prowadzisz jednoosobową działalność – gwarantujemy zaangażowanie i indywidualne podejście. Wiemy, że przepisy bywają niejasne i skomplikowane, ale w Zebrze wszystko jest przejrzyste – czarno na białym.

 

Zebra to wyjątkowe przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim. Znajdziesz nas w Łodzi, Poznaniu, Warszawie czy we Wrocławiu, oraz w wielu innych miejscach we wszystkich województwach. Jesteśmy konsorcjum tworzącym model działalności podobny do sieci biur księgowych. Nasze placówki współpracują ze sobą, dzieląc się wiedzą, narzędziami i sprawdzonymi rozwiązaniami, a nad wszystkim czuwają czarno-białe paski.

Kto tworzy Zebrę? Ludzie z pasją, którzy mówią alfabetem cyfr i przepisów, ale również empatii. Mamy ponad 100-osobowy zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów, którzy żadnej branży się nie boją. Wspieramy przedsiębiorców i przedsiębiorczynie oraz dbamy o to, żeby poza tabelami zgadzały się też relacje biznesowe. Wierzymy w partnerstwo i stawiamy na transparentność.

Misją Zebry jest Twój spokój. My zajmujemy się księgowością, a Ty możesz w pełni realizować potencjał swojego biznesu. Bez stresu, papierkowej roboty i lęku, że coś przegapisz.

Dołącz do Zebry Rachunkowej w Twoim mieście.

www.zebrarachunkowa.pl