Wydarzenia

Trwały i piękny manicure, czyli lakiery hybrydowe w akcji!

Trwały i piękny manicure, czyli lakiery hybrydowe w akcji!

Lubisz mieć piękne i zadbane paznokcie, ale rosnące koszty życia nie pozwalają Ci na regularne odwiedzanie manicurzystki? Kup lakiery hybrydowe w ulubionych kolorach i sama zadbaj o dłonie. Gdy nabierzesz trochę wprawy, będziesz mogła wyczarować efektowne wzorki dokładnie tak, jak profesjonalistka.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą: Semilac – lakiery hybrydowe do manicure | Stylove Pazurki

Dlaczego warto zdecydować się na hybrydę

Lakiery hybrydowe do paznokci są popularne już od wielu lat, jednak wokół nich krążyło wiele nieprawdziwych teorii o szkodliwym działaniu barwnych emulsji utwardzanych światłem UV. W rzeczywistości wszystko zależy od sposobu nadkładania i zdejmowania kolorowej warstwy. Prawidłowe przygotowanie paznokcia i skórek zagwarantuje Ci trwały manicure nawet na 3 tygodnie. Dzięki temu będziesz mogła wyhodować długą oraz zdrową płytkę, która zaprezentuje się doskonale, gdy nałożysz ulubione lakiery hybrydowe. Pamiętaj jednak, że jeszcze ważniejszy jest proces zdejmowania lakieru. Twardej powierzchni nie wolno zdrapywać lub zdzierać. Do usunięcia emulsji najlepiej użyć acetonu lub frezarki.

Jakie lakiery hybrydowe wybierać

Jeśli myślisz, że rodzaj lakieru jest obojętny i możesz kupić najtańszy produkt, to niestety jesteś w błędzie. Dokładnie tak, jak w przypadku innych kosmetyków, najlepiej używać lakierów hybrydowych wysokiej jakości. Profesjonalistki chętnie sięgają po flakoniki renomowanej i znanej od lat marki Semilac. Producent ten specjalizuje się we wszelkiego rodzaju preparatach i akcesoriach do pielęgnacji paznokci, dlatego możesz mu zaufać. Takie lakiery hybrydowe z wyższej półki lepiej się trzymają na płytce i sprawiają mniej problemów w czasie nakładania. Dzięki temu mimo nieco wyższej ceny oszczędzasz, ponieważ  nie musisz aplikować zbyt wielu warstw i dokonywać częstych poprawek. Stosując takie kolorowe emulsje utwardzane lampą UV, zapewnisz sobie doskonały wygląd paznokci na kilka tygodni.

Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy

Zanim zaczniesz malować paznokcie, musisz kupić lampę UV i odpowiednie lakiery hybrydowe, czyli bazę, kolor oraz top. Przydadzą się też cążki do skórek, kilka pilników i polerka, którą zmatowisz płytkę przed nałożeniem kolejnych warstw. Na początek postaraj się odsunąć i delikatnie wyciąć naskórek narastający na paznokieć. Następnie nadaj płytce pożądany kształt i delikatnie spiłuj jej powierzchnię. Tak przygotowaną bazę odtłuść i nakładaj kolejne lakieru według wskazówek producenta. Pamiętaj, by każdy etap dobrze utwardzić w lampie. Na koniec ponownie przetrzyj paznokcie cleanerem.

Lakiery hybrydowe to produkt, który został stworzony z myślą o nowoczesnych i zapracowanych kobietach. Jednorazowa, prawidłowa aplikacja trwałego koloru pozwala cieszyć się perfekcyjnym manicure nawet do 21 dni, a jeśli sama opanujesz tę sztukę, zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy. Nie czekaj zatem dłużej i jeszcze dzisiaj kup zestaw startowy oraz lakiery hybrydowe Semilac, by móc samodzielnie dbać o wygląd swoich dłoni w domowym zaciszu.