Polecamy

Superbiuro, w supermiejscu, z superobsługą!

Superbiuro, w supermiejscu, z superobsługą!

Zastanawialiście się jakby to było, gdyby tak mieć  superbiuro, w supermiejscu, z superobsługą…  ale tylko na 10% czasu i za 10% kosztów? Właśnie takie miejsce czeka na zainteresowanych w Łodzi, przy ulicy Żeromskiego 53!

Butikowe biuro w nowoczesnej aranżacji. Takie jak trzeba – nie za duże i nie za małe. W którym zawsze spotkasz fajnych ludzi. Biuro z pełną obsługą i wszystkim, co potrzebuje przedsiębiorca. Marzyłeś o czymś takim? To marzenie możesz zrealizować w Łodzi w każdej chwili!

Wyjątkowe miejsce na wyjątkowy biznes!

Na otwarcie przestrzeni biurowych dla tych, którzy nie potrzebują standardowego biura, ale za to potrzebują dobrego adresu, obsługi
sekretaryjno-biurowej, świetnie wyposażonego miejsca pracy, archiwum na ważne dokumenty, obsługi księgowej oraz wsparcia
informatycznego zdecydowało się Biuro1. Prestiżowa marka, która już od 20 lat cieszy się powodzeniem w Warszawie. W butikowym biurowcu przy Żeromskiego 53, liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego każde może mieć ogromną wartość dla tych przedsiębiorców, którzy szukają efektownej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi i miejsca do efektywnej pracy.

Dodatkowe usługi!

Oprócz przyjaznej przestrzeni, biuro przy Żeromskiego 53 zapewnia cały szereg dodatkowych usług: obsługę korespondencji, przyjmowanie telefonów, paczek, przygotowanie dokumentów i pełną obsługą spotkań biznesowych – od kawy i ciastek zaczynając, a na skomplikowanych prezentacjach i pokazach kończąc. Adres biura doskonale wygląda na wizytówce, ale przede wszystkim jest miejscem, w którym w komfortowych warunkach można się spotkać z biznesowymi partnerami. No i płaci się w nim tylko za wykorzystany czas.

Gabinet dyrektorski do dyspozycji!

Z dostępnych biurek i pokoi można korzystać w elastycznym systemie cenowym. Do dyspozycji jest szerokopasmowy Internet,  kompletny sprzęt biurowy, dostęp do powierzchni wspólnej i kuchni, a także sala konferencyjna, idealna na większe spotkania, szkolenia, warsztaty, pokazy, eventy, prezentacje, wykłady i konferencje.

Nie trzeba się też martwić o dokumenty, które przechowuje się w dedykowanych pojemnikach albo w systemie eBoxy, czyli banku dokumentów w chmurze. Zainteresowani mogą skorzystać z gabinetu dyrektorskiego. To idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prestiżowy gabinet do pracy i spotkań potrzebują w ograniczonym wymiarze czasowym. Spotkanie z klientem w takim miejscu będzie dobrze postrzegane przez partnerów i kontrahentów. Warto też dodać, że biuro dysponuje miejscami parkingowymi, windą i łazienką dla osób niepełnosprawnych, a dostępne jest przez 24 godziny na dobę.

Irina Korshun, Marketing Manager Grupy cedepe

Biuro1, to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Chcemy, aby trafili do nas przedsiębiorcy, którzy cenią dobrą atmosferę, chcą się poczuć zaopiekowani i przede wszystkim mieć poczucie elitarności. Z przyjemnością gościmy u nas startupy i firmy szkoleniowe. Centrum miasta, dogodny dojazd, znane miejsce w środowisku biznesowym, rozbudowana sfera dodatkowych usług, butikowy charakter, niskie koszty, intymność i poczucie prywatności, elastyczność cenowa – to wszystko sprawia, że każdy będzie się tutaj czuł bardzo dobrze. Swoją siedzibę ma u nas łódzkie biuro Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Dlatego zapraszamy do nas przedsiębiorców z Ukrainy, którzy przenieśli swoją działalność do Polski. Możemy im pomóc założyć i prowadzić w Polsce działalność gospodarczą, wspomóc
doradztwem prawnym i podatkowym.

 

 

 

Łódzka firma powstała w 1993 roku. Wspiera przedsiębiorców w zakresie księgowości, usług kadrowo-płacowych, doradztwa podatkowego, w obszarze finansowości zarządczej („tzw. CFO na godziny”), kontrolingu i konsultingu biznesowego. Doradza również w tworzeniu strategii biznesowych i rozwijaniu najbardziej dochodowych i perspektywicznych obszarów biznesowych. Działa na rynku polskim i ukraińskim.
tel. +48 42 664 68 00
email: sekretariat@cedepe.pl
www.cedepe.pl
www.cedepe.com.ua

Łódzka firma, która rozpoczęła działalność w 2002 roku od stworzenia pierwszego butikowego biura na godziny z wirtualnym sekretariatem i adresem prawnym w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7. Dziś prowadzi biura we Wrocławiu (ul. Legnicka 59C/37), Lwowie (ul. Truskavetska, 2 b, biuro 190) i Kijowie (ul. Saksaganskogo 96). Teraz rozszerza działalność i wprowadza nowe usługi w Łodzi, a w planach jest Biuro1 Poznań.
tel. +48 22 266 84 70
e-mail: info@biuro1.pl
www.biuro1.pl