Biznes

Sposób na sukces w biznesie? Kontakty i relacje!

Sposób na sukces w biznesie? Kontakty i relacje!

Masz biznes, nawiązuj kontakty! Masz kontakty, buduj relacje! Stara prawda głosi, że sukces w biznesie w dużej mierze zależy od tych dwóch czynników. Według „New York Times”, aż 60 proc. światowego obrotu to efekt rekomendacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje BIZNES MIKSER 2.0. Ideą wydarzenia, opierającego się na znanej konwencji „szybkich randek biznesowych”, jest integracja środowiska biznesowego, umożliwienie nawiązania nowych kontaktów i pomoc w budowaniu relacji, również z przedsiębiorcami spoza regionu.

BIZNES MIKSER 2.0 to także szansa na stworzenie społeczności przedsiębiorców, w ramach której będzie można czerpać nawzajem ze swoich doświadczeń. – Biznes to nie tylko zarabianie pieniędzy. To również, a może przede wszystkim, relacje i sieć kontaktów – tłumaczy Marek Zimoch, członek zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, przedsiębiorca.

– Organizując kolejną edycję BIZNES MIKSERA, chcemy pomoc przedsiębiorcom w zdobyciu odpowiedniej wiedzy o sobie. W networkingu nie chodzi przecież tylko o kolekcjonowanie nowych wizytówek. To wymiana informacji i możliwość zaprezentowania swojej działalności. Wyjaśnienie innym, co takiego ma się do zaoferowania, że warto nas włączyć do swojej sieci kontaktów. Organizatorzy zapraszają na wydarzenie do hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, miejsca prestiżowego i otwartego na biznes. Partnerem Strategicznym wydarzenia został Krotoski-Cichy Łódź – autoryzowany dealer AUDI.

Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania Marcina Juchniewicza, znanego mówcy motywacyjnego z zakresu sprzedaży w biznesie. Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji wydarzenia udział wzięło prawie 150 przedsiębiorców, dyrektorów i prezesów, reprezentujących firmy takie, jak Mikomax smart office, Kancelaria Mariański Group, Sii, Grupa Arche, Delia Cosmetics, Cushman&Wakefield, czy Bank Zachodni WBK.

Rejestracja i opłaty
STANDARDOWA REJESTRACJA 17.02.2018 – 02.03.2018 > 199 zł netto + 23% VAT za osobę
REJESTRACJA OSTATNIEJ SZANSY od 03.03.2018 > 249 zł netto + 23% VAT za osobę

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa Jako instytucja otoczenia biznesu, znająca i mierząca się na co dzień z problemami przedsiębiorców, ŁIPH gwarantuje uczestnikom BIZNES MIKSERA 2.0 najwyższy poziom merytoryczny i starannie dobiera partnerów do rozmów. Głównym celem dla organizatorów wydarzenia jest, by każdy mógł znaleźć realnych partnerów biznesowych.

BIZNES MIKSER 2.0 | 19 MARCA | HOTEL DOUBLETREE BY HILTON ŁÓDŹ Rejestracja poprzez stronę wydarzenia: www.biznesmikser2018.syskonf.pl. Potwierdzenie wzięcia udziału otrzymacie Państwo w ciągu 7 dni od daty rejestracji