Biznes

Startup Spark 2.0 Launch Day w ŁSSE

Startup Spark 2.0 Launch Day w ŁSSE

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zainaugurowano drugą edycję programu Startup Spark 2.0. Partnerami tej inicjatywy jest 12 średnich i dużych przedsiębiorstw, które dzieliły się swoim doświadczeniem z początkującymi przedsiębiorcami. 

Jest to nowa odsłona programu akceleracyjnego tworzonego pod parasolem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej we współpracy ze swoimi partnerami, międzynarodowymi korporacjami: Ericsson Polska, PwC Polska, Procter and Gamble,  Robert Bosch, Simens Polska oraz lokalnymi firmami rozwijającymi na świecie polską myśl technologiczną: Bluerank, Indigo Nails Lab Polska, Ceramika Paradyż, Pietrucha Group, Mosty Łódź i WDX. To firmy, które u progu czwartej rewolucji przemysłowej, świadome są innowacji oraz technologii przyszłości, które mogą zoptymalizować oraz zautomatyzować ich procesy.

Celem Startup Spark 2.0 jest połączenie potencjału startupów z zasobami, infrastrukturą i doświadczeniem dojrzałego biznesu, przy jednoczesnej edukacji średnich i dużych firm w zakresie otwierania się na innowacje i współpracę ze startupami.