Polecamy

Serdecznie zapraszamy na Łódzki Rajd Przedsiębiorców

Serdecznie zapraszamy na Łódzki Rajd Przedsiębiorców

Prowadzenie biznesu nie opiera się na byciu zawsze spiętym, gotowym do działania, ani wyłącznie na spotkaniach w interesach. Można spędzić czas efektywnie w sposób aktywny, wspólnie, a przede wszystkim pożytecznie, na przykład na rajdzie organizowanym przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową.

Tegoroczna, 17. edycja Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców odbędzie się 8 czerwca 2019 roku, wszystkie szczegóły i formularz rejestracyjny oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie www.rajdprzedsiebiorców.pl. Finał Rajdu odbędzie się w Hotelu & Spa Kasztel w Uniejowie.

Podczas finału oprócz najprzyjemniejszej części dla uczestników – czyli wręczenia pucharów Prezesa ŁIP-H w kilku kategoriach, przeprowadzona zostanie licytacja na cele charytatywne. Przedmioty na licytacje są starannie wyselekcjonowane i opatrzone autografami gwiazd i celebrytów. Pozyskane podczas licytacji środki przekazywane są na cele charytatywne.

– W trakcie ostatnich 5 finałów zebrano na cele charytatywne prawie 80 tysięcy złotych, wystartowało do rywalizacji łącznie około 330 załóg, które uczestniczyły w ponad 80 konkurencjach i przejechały ponad 200 km trasy rajdowej, a w finałach dobrze bawiło się łącznie prawie 1300 osób – mówi Anna Januszkiewicz, organizatorka corocznych rajów.

Rajd organizowany corocznie przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową to okazja do:

 • fantastycznej, niecodziennej przygody, którą długo się pamięta
 • nawiązania ciekawych kontaktów wewnątrz środowiska biznesowego
 • podzielenia się swoimi doświadczeniami
 • miłego, aktywnego spędzenia czasu
 • zdobycia nagród i pucharów ufundowanych przez włodarzy miasta i województwa
 • wspólnego włączenia się w działania charytatywne na rzecz dzieci

Rajd nie jest wyścigiem na czas – ma charakter przejazdu wg opisu trasy, podczas którego załogi biorą udział w różnych emocjonujących konkurencjach. Oprócz integracji i zabawy – najważniejszym celem Rajdu Przedsiębiorców jest działanie charytatywne. Od wielu lat wspieramy Fundację Gajusz – hospicjum dla dzieci, hospicjum perinatalne, a także ośrodek preadopcyjny Tuli Luli.

8 czerwca 2019 r. (sobota)
Finał: Hotel & Spa**** Kasztel Uniejów

Program wydarzenia

 • 10:00
  Zbiórka uczestników i start Stadion Orła
 • 14:30
  przyjazd pierwszych załóg do Hotelu&Spa Kasztel w Uniejowie, oczekiwanie na przyjazd kolejnych załóg, piknik na świeżym powietrzu z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych
 • 16:30
  występ Zespołu „Dzień Dobry” w repertuarze Marka Grechuty
 • 17:15
  finał Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców, powitanie gości, ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów, licytacje na rzecz podopiecznych Fundacji „Gajusz”
 • 18:00 – 19:00 dyskoteka z DJ’em

Szczegóły www.rajdprzedsiebiorcow.pl