Wydarzenia

Moc autentyczności

Moc autentyczności

To hasło przewodnie tegorocznego HR Genius 4.0, corocznego wydarzenia organizowanego przez Hutchinson Institute i Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, które w tym roku odbyło się jako Festiwal Świadomego Rozwoju. Wśród zaproszonych prelegentów był m.in. prof. Andrzej Blikle i aktorska Sonia Bohosiewicz.

Podczas festiwalu poruszano takie zagadnienia jak: świadomość i autentyczność jako kluczowe zasoby organizacji, algorytm dobrostanu, czy kto wygra wyścig inteligencja sztuczna, czy emocjonalna.

Sonia Bohosiewicz radziła, jak być autentycznym przyjmując wiele ról, a profesor Andrzej Blikle mówił o turkusowych organizacjach XXI wieku.

Po części wykładowej nadszedł czas na warsztaty, podczas których prof. Andrzej Blikle mówił o tym, jak budować relacje w procesie komunikacji. Joanna Zawada dzieliła się wiedzą na temat rozwijania transformującej obecności jako kompetencji przyszłości, a Magdalena Kwaśniewska mówiła o tym, jak redukować stres w pracy.

Poza wykładami i warsztatami, które zaplanowano w ramach festiwalu, można było posłuchać koncertu na gongach tybetańskich, wziąć udział w zajęciach jogi w plenerze, pomedytować i dowiedzieć się, co to jest drzewo marzeń.