Polecamy

Master Chef i najpiękniejsi Ziemi Łódzkiej

Master Chef i najpiękniejsi Ziemi Łódzkiej

W najbliższą sobotę, 12 maja, w Porcie Łódź pojawią się niezwykli goście. Będą to finalistki i finaliści tegorocznej edycji Miss i Mister Ziemi Łódzkiej oraz finalista trzeciej edycji popularnego programu kulinarnego Master Chef – Mariusz Szwed.

Mariusz Szwed zdobył popularność jako uczestnik kulinarnego talent show. W sobotę pojawi się w Porcie Łódź w restauracji Republika Burgera by poczęstować Klientów burgerami przygotowanymi według własnego przepisu.

Spotkanie z mistrzem kuchni będzie też okazją by osobiście porozmawiać z nim o sposobach na przygotowywanie tradycyjnych polskich dań oraz dań grillowanych, których Mariusz Szwed jest wielkim fanem. Master Chef pojawi się w strefie restauracyjnej Centrum w godzinach 13:00 – 18:00.

Kolejną sobotnią atrakcją dla Klientów Portu Łódź będą występy finalistów tegorocznej edycji konkursu Miss, Miss Nastolatek i Mister Ziemi Łódzkiej. Najpiękniejsi z regionu łódzkiego pojawią się na Patio Centrum w godzinach 12:00 – 18:00, by przygotowywać się do uroczystej Gali. Finaliści wykonają specjalny taniec dedykowany Gali, do którego zaproszą także Klientów. Z kolei dla najmłodszych zorganizowane zostaną specjalne mini układy choreograficzne.