Polecamy

Marka Wspiera Markę

Marka Wspiera Markę

Nie jest łatwo stworzyć silną i rozpoznawalną markę. Wymaga to ogromnej determinacji i stuprocentowego zaangażowania. Ta niełatwa sztuka udała się projektowi Marka Wspiera Markę – cyklicznym pokazom mody polskich projektantów.

22 września, jako partner medialny, będziemy mieli okazję uczestniczyć w szóstej edycji pokazu mody polskich projektantów. Będzie to zarazem drugi pokaz organizowany w Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Pierwsza łódzka edycja projektu Marka Wspiera Markę odbyła się 7 kwietnia tego roku w gościnnych wnętrzach Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi. Miejscu nieprzypadkowym, miejscu, w którym zaczyna się historia mody w Polsce.

Łódź od zawsze kojarzona była z branżą włókienniczą. Dziś miasto stawia na dalszy jej rozwój: kultywuje historię, organizuje wystawy m.in. Diora czy Jerzego Antkowiaka, nestora polskiej mody, prężne działa tu środowisko akademickie. A w całym regionie łódzkim znajdziemy największe skupisko przedsiębiorstw związanych z projektowaniem tekstyliów, ubrań czy dodatków. 22 września, razem z organizatorami, ponownie zapraszamy do gościnnych wnętrz Centralnego Muzeum Włókiennictwa na kolejną odsłonę projektu. Weźmie w nim udział ośmiu projektantów. Na scenie pojawią się znane już nazwiska m.in.: Angelika Józefczyk, Maciej Piłat czy De La Fotta. Zobaczymy kolekcje marki Cosel i Lizard by Kasia Ostapowicz.

Organizatorzy: Personal Branding Polska i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, przygotowali aż 500 zaproszeń na wydarzenie. Oprócz zaproszonych gości ze świata akademickiego, biznesu czy medialnego, organizatorzy przygotowali również pulę zaproszeń dla gości, którzy kochają modę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. l

Więcej informacji na stronie: www.markawspieramarke.pl