Wydarzenia

MAMY TARG już po raz jedenasty

MAMY TARG już po raz jedenasty

Choć do 14 maja zostało jeszcze trochę czasu, już teraz serdecznie zapraszamy na MAMY TARG, wyjątkowe targi artykułów dla dzieci i rodziców, które odbędą się w hali Expo Łódź.

– Zapraszamy zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Do tej pory zgłosiło się już kilkadziesiąt firm oferujących różnego rodzaju akcesoria dla dzieci i rodziców. Każdy z odwiedzających znajdzie coś dla siebie, a wystawcy na pewno ciekawych sąsiadów, a kto wie, może potencjalnych kontrahentów – mówi Dominika Olaszek, pomysłodawczyni i organizatorka MAMY TARG.

Dla kogo MAMY TARG?

Targi rodzinne MAMY TARG to wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży oraz przyszłych i obecnych rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość, oryginalny design, dbałość o szczegóły i szukają wyjątkowych produktów zaprojektowanych z wyobraźnią i myślą o dziecięcej wygodzie.

– Na miejscu znajdziecie niebanalne ubranka, piękne pościele i inne tekstylia, chusty i nosidła, wózki i foteliki samochodowe, kreatywne zabawki, książki, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz oraz odzież dla kobiet w ciąży i przydatne akcesoria dla mam. Wszystko w jednym czasie, w wielofunkcyjnej przestrzeni łódzkiej hali Expo Łódź już 14 maja – mówi Dominika Olaszek.

 

Warto dodać, że MAMY TARG to nie tylko miejsce, gdzie można zrobić wyjątkowo udane zakupy, to także przestrzeń do miłego spędzenia czasu z całą rodziną i spotkania znajomych. Na rodziców czeka wiele inspiracji i ciekawe warsztaty, a na najmłodszych liczne niespodzianki. Będą mogli smakować, poznawać, odkrywać i doświadczać wszystkimi swoimi zmysłami.

Skąd pomysł na takie wydarzenie, które obecne jest na łódzkim rynku od ponad sześciu lat?

– Sama jestem mamą, lubię poznawać innych rodziców podczas ciekawych wydarzeń. Stawiam na współpracę, bo wierzę, że razem możemy zrobić więcej. Lubię promować produkty i marki, które dbają o bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych, stawiając jednocześnie na niebanalne wzornictwo. Wspieram projekty, które pobudzają kreatywność dzieci zmuszając je do logicznego myślenia – dodaje Dominika Olaszek.

Na MAMY TARG zapraszamy kobiety w ciąży, przyszłych i obecnych rodziców oraz całe rodziny – babcie i dziadków też. Na pewno spędzicie miło czas. Do zobaczenia.

Co znajdziecie na MAMY TARG?
niebanalne ubranka
pościele, kocyki i inne tekstylia
kreatywne zabawki
książki
mebelki i artykuły wyposażenia wnętrz
wózki i foteliki samochodowe
chusty i nosidła
akcesoria dla mam