Monopolis

Loteria La Dolce Vita w Monopolis

Loteria La Dolce Vita w Monopolis

Monopolis nie zatrzymuje się w proponowaniu atrakcji swoim gościom. Właśnie wystartowało z kolejną. Tym razem z loterią La Dolce Vita! Udział w niej może wziąć każdy – wystarczy wydać sto złotych, a można wygrać Fiata 500 Dolcevita Hybrid!

Bywalcy Monopolis przyzwyczaili się już do tego, że miejsce to co chwilę oferuje kolejne atrakcje. Scena Monopolis zachęca do obejrzenia wyjątkowego spektaklu czy koncertu muzycznego. W pasażu czekają galeria i muzeum. Można też skorzystać z oferty butiku No Sugar i salonu Yasumi. Wyjątkowe przeżycia oferuje dzieciom Monosfera Kreatywności. Do dyspozycji gości Monopolis jest także bistro i szereg restauracji oferujących dania kuchni z całego świata. Łatwo tam wejść, ale ciężko potem to miejsce opuścić.

Monopolis zaproponowało swoim gościom kolejną atrakcję. Wszyscy, którzy lubią gry i zabawy mogą wziąć udział w loterii La Dolce Vita. Wystarczy kupić dowolne produkty lub usługi dostępne w Monopolis za mininimum 100 złotych, zachować dowód zakupu i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Główną nagrodą loterii jest stylowy Fiat 500 Dolcevita Hybrid! Ten zwinny miejski samochód w podstawowej wersji kosztuje ponad 65 tysięcy złotych. Teraz, przy odrobinie szczęścia, można go wygrać za ułamek tej kwoty. Szansę na wygraną ma każdy, kto wpadnie do Monopolis na lunch czy kolację, albo skorzysta z innych dostępnych w centrum usług.

Oprócz samochodu do wygrania jest bon na egzotyczne wakacje o wartości 20 000 złotych, który pozwoli zrealizować podróżnicze marzenia! A co tydzień na szczęściarzy czekają vouchery do restauracji zlokalizowanych w Monopolis.

Czas przyjmowania zgłoszeń do Loterii trwa od 03.11. 2023 do 10.12.2023 r. Szczegóły i regulamin można znaleźć na stronach www.gratifica.pl, www.monopolis.pl oraz w Punkcie Obsługi Loterii.