Polecamy

Letnia Scena Monopolis zaprasza na „Cudowną terapię”

Letnia Scena Monopolis zaprasza na „Cudowną terapię”

Park Źródliska, ciepły wieczór, scena a na niej trójka aktorów: Patrycja Soliman, Kami Maćkowiak i Mariusz Skupiński. Już 17 lipca będzie ich można podziwiać w „Cudownej terapii”, kolejnym spektaklu zaprezentowanym w ramach Letniej Sceny Monopolis.

 Joanna i Wiktor są małżeństwem od kilkunastu lat, prowadzą ustabilizowane i dość przewidywalne życie, jednak ich związek wszedł w fazę emocjonalnego wypalenia. Będąc na takim życiowym zakręcie, trafiają na terapię dla par. Tak w skrócie przedstawia się fabuła „Cudownej terapii”, którą łódzcy widzowie będą mogli obejrzeć już 17 lipca w ramach tegorocznej odsłony Letniej Sceny Monopolis. W rolach głównych Kamil Maćkowiak, Patrycja Soliman – aktorka Teatru Narodowego w Warszawie oraz Mariusz Słupiński – aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Całość wyreżyserował Waldemar Zawodziński, współtwórca sukcesu monodramu „Niżyński”.

Adaptacji błyskotliwej sztuki austriackiego pisarza i dziennikarza Daniela Glattauer’a podjęła się rok temu Fundacja Kamila Maćkowiaka. Po kilku intensywnych i niezwykle twórczych miesiącach, miała miejsce premiera spektaklu, który już od pierwszego pokazu zdobył uznanie widzów i recenzentów.

Tym razem znakomici aktorzy zaprezentują się w plenerowych okolicznościach – podczas Letniej Sceny Monopolis, która odbędzie się 17 lipca o godz. 21, tradycyjnie już w Parku Źródliska.

– Cudowna terapia” to komedia, która trafi do każdego, niezależnie od wieku. Śmiech to zdrowie, a najlepiej, kiedy możemy połączyć relaks z zabawą na świeżym powietrzu. Jest to dla mnie ważny spektakl, ponieważ porusza tematy, które są bliskie nam wszystkim – takie jak partnerstwo, relacje w związku, codzienna rutyna. Widzowie oraz recenzenci odebrali go niezwykle entuzjastycznie i pozytywnie. Lubię go grać również dlatego, że świetnie pracuje mi się z Patrycją Soliman oraz Mariuszem Słupińskim. Dla nas, aktorów, gra na otwartej scenie to zupełnie inne doświadczenie, więc nie możemy się już doczekać, kiedy spotkamy się z publicznością. Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów teatru oraz tych, którzy cenią dobrą rozrywkę oraz inteligentny humor – mówi Kamil Maćkowiak.

Więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń, można znaleźć  na: MONOPOLIS

 

O Monopolis

Monopolis to jeden z największych projektów rewitalizacyjnych, które są obecnie prowadzone w Europie Środkowo-Wschodniej. Na terenie dawnych zakładów Monopolu Wódczanego powstanie przestrzeń łącząca biznes, kulturę, gastronomię i rekreację. Oprócz najwyższej klasy nowoczesnych biur i sali widowiskowej powstaną tam lokale gastronomiczne, basen, klub dla dzieci, galeria sztuki oraz muzeum.

 

O Virako

Virako jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą deweloperską, inwestującą w budowę kompleksów biurowych. Spółka działa od 2001 roku. Jedną z inwestycji Virako było Centrum Biznesowe Faktoria w Łodzi. Dawne budynki Fabryki Motorów Henryka Wegnera z 1920 roku zostały przebudowane na nowoczesny, wielofunkcyjny biurowiec oferujący klimatyczne lofty biurowe. Inwestycja została wyróżniona w konkursie Wnętrze Roku 2004 w kategorii realizacji budujących tożsamość Łodzi. Kolejna inwestycja, nowoczesny kompleks biurowy Forum 76 Business Centre, to pierwszy w Łodzi biurowiec klasy A. Dwukrotnie zdobył on tytuł Biurowca Roku 2012 i 2014 w prestiżowym konkursie Eurobuild Awards. Do grona najemców Forum 76 należą m.in.: Deloitte, Magellan, Airbus Helicopters Polska, BZ WBK, Millennium, BGŻ BNP Paribas.