Polecamy

Kreatywność w rozwoju ścieżki kariery

Kreatywność w rozwoju ścieżki kariery

Kreatywność pozwala nie tylko myśleć nieszablonowo, ale i wychodzić naprzeciw problemom, dokonywać odważnych zmian, podejmować ryzyko. Dzisiejszy rynek pracy stawia nam wyzwania, takie jak: elastyczność, mobilność i innowacyjność. Dlatego też kreatywność staje się niezbędnym narzędziem rozwoju ścieżki kariery.

Katedra Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Kołem Kreatywności Biznesowej BIZAKTYWNE zapraszają do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „CREATIVE VIBES Kreatywność w rozwoju ścieżki kariery”. Podczas konferencji, która odbędzie się 11-12 maja na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, chcielibyśmy podjąć dyskusję na temat znaczenia kreatywności w planowaniu i rozwoju ścieżki kariery w odniesieniu do szczegółowych aspektów dotyczących:

 • aktualnych uwarunkowań rynku pracy,
 • czynników determinujących wybory zawodowe,
 • preferowanych obecnie modeli kariery,
 • podejścia pracodawców do rozwoju zawodowego pracowników,
 • potrzeby kierowania swoim rozwojem zawodowym.
  – Tematyka konferencji skierowana jest do środowiska akademickiego i praktyków. Na preferencyjnych warunkach zapraszamy również studentów zainteresowanych świadomym zarządzaniem karierą zawodową – mówi doktor Jolanta Bieńkowska, kierownik konferencji.
  Pierwszego dnia zaplanowano wystąpienia przedstawicieli środowiska naukowego oraz praktyków, przedstawicieli biznesu, którzy na swoim przykładzie opiszą rolę kreatywności w ich życiu zawodowym oraz rozwoju firm, które stworzyli lub dla których pracują. Drugiego dnia odbędą się warsztaty. Będzie to okazja do rozwijania kompetencji zawodowych, u podstaw których leży nieszablonowe myślenie.
  Szczegółowe informacje na stronach:
  http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/ https://www.facebook.com/bizkonferencja/