Polecamy

Kartki świąteczne – podaruj bliskim coś wyjątkowego!

Kartki świąteczne – podaruj bliskim coś wyjątkowego!

Święta to dla wielu osób czas magiczny. Zapach wypieków, wystrojony dom i czekające pod świerkiem prezenty tworzą niepowtarzalną atmosferę. Warto pamiętać także o tych, z którymi nie zobaczysz się podczas uroczystej kolacji. Pokaż, że są Ci bliscy i wyślij im kartki na święta.

Tradycja w XXI wieku wciąż żywa

Cyfryzacja sprawiła, że coraz rzadziej używamy papieru do komunikowania się z innymi ludźmi. Nie piszemy już listów, a jedyne co znajdujemy w skrzynce to rachunki i ulotki reklamowe. Wyobraź sobie, jakie zaskoczenie wywoła na adresacie kartka świąteczna bożonarodzeniowa?

Jak Ty byś się czuła, gdybyś w gąszczu przewidywalnej korespondencji znalazła taką przesyłkę? Co więcej, to nie zwykła kartka kupiona naprędce na stacji benzynowej przy okazji tankowania. Ewidentnie ktoś się mocno postarał, aby Cię zaskoczyć. Otwierasz kopertę, a tam znajome twarze przesyłają serdeczne uśmiechy.

Przyjaciele, rodzina, a może Twoja miłość, która musi spędzić święta na drugim końcu świata? Na chwilę się zatrzymujesz, a przecież tyle jest do zrobienia. Czujesz, jakbyś zdjęła nogę z gazu. Stoisz na klatce schodowej, ale myśli krążą tylko wokół kartki na święta, którą trzymasz w rękach. Otwierasz ją, a wnętrze kryje piękne życzenia okraszone podpisami bliskich.

Małe gesty potrafią dać wiele radości. Co więcej, wywołują tyle emocji, że czasami łza zakręci się w oku. Może jednak uda się znaleźć czas, aby odwiedzić przyjaciół lub rodzinę? W końcu nie tak dawno spędzaliście razem każde wakacje, ale koleje losu poniosły Was w inną stronę. Kartka świąteczna to namacalny dowód, że ktoś o Tobie pamięta. Zrewanżuj się. Inspiracje znajdziesz na https://www.twojakartka.pl/kartki-swiateczne/.

Kartki na święta. Od serca dla serca

O ile tradycyjna korespondencja i życzenia to w dzisiejszych czasach całkiem oryginalny sposób, aby przesłać życzenia, o tyle można go udoskonalić. Nic tak nie działa na drugiego człowieka, jak spersonalizowana informacja czy idealnie dopasowany prezent. Kartki na święta również takie mogą być. Wystarczy chwila, aby stworzyć estetyczny i wyjątkowy obraz, który zostanie uwieczniony na papierze. Z kolei ten, wyruszy w podróż, by na jej końcu wywołać uśmiech lub łzy wzruszenia.

Obecna technologia umożliwia dodanie zdjęć, a także wpisanie imion lub innych informacji, które zwieńczą kartkę. Wewnątrz można nadrukować życzenia lub zostawić miejsce na własnoręczny wpis. W czasach, gdy wszyscy gdzieś gnają, taki podarunek ma często większą wartość niż najdroższy prezent. Kartka świąteczna to jasny przekaz, że ktoś pamięta i myśli o Tobie. Takie relacje są bezcenne.

Kartka świąteczna może być w Twoim stylu. Oznacza to, że nie muszą dominować odcienie czerwieni i bieli, a strona główna nie musi przedstawiać Św. Mikołaja. Kreatywne rozwiązania z pewnością bywają zaskoczeniem. Jeśli jednak jesteś „dobrze znany” rodzinie np. z figlarnego podejścia do rzeczywistości, to nikogo nie zdziwi kartka z logo Batmana zwieńczona charakterystyczną czapką szefa elfów. Wymyślanie oryginalnych pomysłów to dobra okazja, aby wspólnie spędzić czas w rodzinnym gronie.

Kartka na Boże Narodzenie może być bardzo wyjątkowa, a jednocześnie spersonalizowana. Pokazuje to zaangażowanie i przesyła adresatom wyraźny sygnał „pamiętamy o Tobie”. Chcesz zaskoczyć bliskich? Podaruj im oryginalną kartkę na święta i jeśli to możliwe, również swoje towarzystwo. Poczuj magiczną atmosferę!