Biznes

Jedyny taki w Łodzi: Team 360 stopni

Jedyny taki w Łodzi: Team 360 stopni

Takich zespołów, jak Team 360 stopni, próżno szukać w całej Łodzi. Stworzyła go grupa 15 przedsiębiorców działających w uzupełniających się branżach, dzięki czemu zapewniają przeprowadzenie procesu budowlanego od początku do  końca pod czujnym okiem ekspertów.

 

– Wszyscy działamy w grupie BNI TOP i to właśnie w jej ramach stworzyliśmy Team 360 stopni zapewniający naszym klientom kompleksową ofertę w całym procesie budowlanym. Znamy  się, lubimy, wspieramy w każdym aspekcie, dlatego możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wyróżniamy się nie tylko jakością, ale i terminowością wykonywanych prac, a wiele z nich możemy wykonać w czasie o wiele krótszym niż konkurencja – opowiada Piotr Leśniak.

Sukces tej owocnej współpracy Team 3600 zawdzięcza profesjonalnemu podejściu do inwestora. – A także do partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy wielokrotnie przy realizacjach projektów zlecanych przez klientów – dodaje Piotr Leśniak.

Kto tworzy tę znakomitą drużynę? Poznajcie ich: Stawski & Partnerzy Kancelaria Finansowa, Prefab Development, Pakietypodklucz.pl, Pink Ninja, AAS Development, Bate Pv, Futunext. Twój inteligentny dom, Apus modern lithgting, Architekstura, Castlock – okna, drzwi, bramy, Proca – szkło i meble we wnętrzu, Kwiat i Kawa, Gama Ogrody, Rakowiecki Centrum Kamienia i Kostki Brukowej, KRSC Budownictwo.

STAWSKI & PARTNERZY

 

Czy zastanawiasz się co dalej z rynkiem kredytów hipotecznych? Nie wiesz, czy to dobry moment na zaciągnięcie kredytu? Marcin
Stawski, który prowadzi KANCELARIĘ FINANSOWĄ STAWSKI & PARTNERZY odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania dotyczące kredytów hipotecznych, firmowych, leasingów. Korzystając z jego pomocy, oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ oferty wszystkich banków znajdziemy w jednym miejscu. Ofertę banków komercyjnych poszerzają banki spółdzielcze.

Marcin Stawski, właściciel, mówi o swoich usługach.

Swoją przygodę z finansami zacząłem w 2012 roku. Praktycznie od samego początku zakochałem się w kredytach. Dokładanie swojej cegiełki do marzeń klientów cały czas sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Kolejnym etapem w rozwoju było stworzenie KANCELARII FINANSOWEJ STAWSKI & PARTNERZY. Współpracuję wraz z małżonką, która odpowiedzialna jest za procesy administracyjne i obsługowe. Koncepcja kancelarii opiera się na współpracy z partnerami i wspólnej obsłudze klientów. We współpracy z klientami bardzo duży nacisk kładę na odpowiednie przygotowanie do kredytu: sprawdzenie zdolności, baz oraz wyeliminowanie możliwie wszystkich niedogodności, które mogą wystąpić w procesie kredytowym. Proces kredytowy zakończony sukcesem to nie jest jeszcze wszystko. Sukcesywnie kontynuujemy mój autorski serwis pokredytowy, czyli cykliczne sprawdzanie już zawartych umów kredytowych. Dzięki temu działaniu generujemy oszczędności na odsetkach dla naszych klientów.

KANCELARIA FINANSOWA
STAWSKI & PARTNERZY
Łódź, al. Politechniki 22/24 lok.312
tel. 515 975 759
www.stawski.com.pl

 

PREFAB DEVELOPMENT

Nowoczesne, ekologiczne, szybkie i łatwe w montażu. Domy z keramzytu wypierają tradycyjne, dotychczasowe metody wznoszenia budynków mieszkalnych, jednorodzinnych i wielorodzinnych. Technologia ta pozwala na znaczne oszczędności czasu przy wznoszeniu budynku, jak również w późniejszym czasie użytkowania, oszczędności finansowe wynikające z niższych kosztów użytkowania domu. Co konkretnie oferuje PREFAB DEVELOPMENT: profesjonalną pomoc związaną z przygotowaniem inwestycji, doradztwo techniczne na etapie projektu, pomoc w doborze optymalnego projektu domu, kompleksową i terminową realizację inwestycji, profesjonalny nadzór, dogodne warunki rozliczeń.

Przemysław Niemczyk, właściciel, o tym dlaczego warto zainwestować w dom z keramzytu.

Keramzyt to zdrowy i naturalny materiał budowlany, wytwarzany z wyselekcjonowanej gliny. Surowiec jest mieszany, następnie suszony i poddawany obróbce termicznej. Elementy keramzytowe są mrozoodporne i nienasiąkliwe, odporne na grzyby, pleśń i działanie mikroorganizmów. Dodatkowo mamy do czynienia z tzw. oddychaniem ścian – swobodnym przepływem wilgoci na zewnątrz, niepowstrzymywanym dodatkowymi warstwami ocieplenia. A to zapewnia także utrzymanie zdrowego mikroklimatu w pomieszczeniach.

 

PREFAB DEVELOPMENT
Łódź, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 40/1
tel. 501 490 658
e-mail: przemek@prefabdevelopment.pl
www.prefabdevelopment.pl

PAKIETYPODKLUCZ.PL

Z czym kojarzy Wam się idealny dom? Nam z miejscem, w którym zaczyna się miłość, spełniamy swoje marzenia, panuje spokój i harmonia. Ten komfort zapewnią tylko doskonale zaaranżowane i wykończone wnętrza. Powierzając wykończenie wnętrza domu, mieszkania, ekipie wykwalifikowanych i sprawdzonych fachowców oszczędzamy nie tylko czas i pieniądze, ale także uwalniamy się od stresu, który zawsze towarzyszy nam przy takich realizacjach. PAKIETYPODKLUCZ.PL świadczą kompleksową ofertę zawierającą przygotowanie projektu, realizację, nadzór oraz dwuletnią gwarancję.

Piotr Leśniak, właściciel, mówi o tym, dlaczego warto skorzystać z gotowych pakietów.

Najbardziej oczywistą zaletą wyboru pakietu pod klucz jest zmniejszona ilość kłopotów związana z realizacją. To na naszej głowie jest wykończenie oraz nadzór. Wybierając pakiet gotowy do przeprowadzki, unikamy współpracy z wieloma firmami i wykonawcami. I najważniejsza rzecz, przy podpisaniu umowy gwarantujemy stałą cenę, niezależnie od tego, co będzie działo się na rynku. Tu nie będzie żadnych dodatkowych nieprzewidzianych kosztów, ponieważ wszystko wliczone jest w cenę. Oferujemy trzy rodzaje pakietów – srebrny, złoty i premium. Każdy z nich ma swój katalog produktów. Świadczymy usługi wykończeniowe nie tylko w pakietach, ale także indywidualne.

 

PAKIETYPODKLUCZ.PL
Łódź, ul. Beli Bartoka 24/U8
tel. 603 220 650
e-mail: kontakt@pakietypodklucz.pl
www.pakietypodklucz.pl

AAS PROPERTY INVESTMENT

Jak mówią, ten najszczęśliwszy, kto znalazł szczęście w swoim własnym domu. I marzenia o własnym domu urzeczywistnia łódzka firma AAS PROPERTY INVESTMENT, działająca od 2013 roku. Rodzinna firma, do tej pory przeprowadziła kilkadziesiąt inwestycji o charakterze deweloperskim. Stawia domy w technologii tradycyjnej, dbając o każdy szczegół od początku do końca trwania inwestycji. Tworzy miejsca przyjazne do życia, położone w cichych, spokojnych i zielonych okolicach, miejscach idealnych dla rodziny. Swoim klientom oferuje też pakiety dodatkowe takie jak: wykończenie domu pod klucz, usługi architekta wnętrz, system inteligentnego domu, montaż rekuperacji oraz zaprojektowanie i wykonanie ogrodu.

Aleksander Szcześniak, właściciel, mówi o budowanych przez firmę domach.

Zajmujemy się głównie budową i sprzedażą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na dom oraz w jego wykończeniu pod klucz. Każdy z naszych domów znajduje się w topowej lokalizacji, posiada ekologiczną pompę ciepła i złącze do ładowarki elektrycznej oraz instalację przygotowaną pod fotowoltaikę. Ma powierzchnię od 110 mkw. do 150 mkw. Zbudowany jest na działce od 500 do 750 mkw. i składa się minimum z salonu, trzech sypialni, kuchni oraz dwóch łazienek.

AAS PROPERTY INVESTMENT
Łódź, al. Tadeusza Kościuszki 101
tel. 664 161 919
www.aas.com.pl

 

PINK NINJA

Co łączy japońskich, tajnych agentów do zadań specjalnych, mikroklimat i kolor różowy? Łódzka, najbardziej różowa firma instalacyjna na świecie – PINK NINJA, która dba o środowisko w domu, mieszkaniu czy firmie. Oferuje klimatyzacje, pompy ciepła, fotowoltaikę i rekuperację. Osoby, które skorzystały już z usług PINK NINJA, w swoich opiniach najczęściej używają takich określeń jak: kulturalnie, czysto, terminowo, dyskretnie. Jeżeli dodamy do tego jeszcze średnią ocen na Google na poziomie 5.0, to przepis na bezproblemową współpracę mamy gotowy, warto się o tym przekonać i dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Marcin Bieńkowski, właściciel, mówi o zaletach polecanych przez firmę urządzeń.

Podstawową zaletą klimatyzacji jest zapewnienie komfortu termicznego niezbędnego przy wypoczynku, jak i pracy, którą teraz wiele osób wykonuje w domu. I nie jest to tylko kwestia samopoczucia. Dla osób m.in. z chorobami kardiologicznymi lub problemami z układem oddechowym klimatyzacja to sprzęt wręcz zalecany. Pamiętajmy też o tym, że to nie tylko chłodzenie. A jeśli chodzi o pompy ciepła, to do ich zalet zaliczyć możemy: niską emisyjność CO₂, niewielkie koszty eksploatacyjne, rzadkie prace konserwacyjne, możliwość współpracy z instalacją fotowoltaiczną i możliwość pracy w funkcji chłodzenia.

 

PINK NINJA
Łódź, ul. Malczewskiego 50
tel. 503 116 646
kontakt@pinkninja.pl
www.pinkninja.pl

 

BATE PV

Czy warto wykorzystać Słońce, by płaciło nasze rachunki za prąd? Oczywiście, że warto, przekonało się już o tym wielu klientów firmy BATE PV, która od kilku lat pomaga wykorzystać potencjał płynący ze Słońca. Połączenie energii słonecznej i nowych technologii, do których bez wątpienia można zaliczyć fotowoltaikę, pozwala uzyskać wymierne korzyści. Dzięki instalacjom montowanym przez firmę BATE PV energią ze słońca zasilane są domy, budynki firmowe, instytucje czy zabudowania gospodarcze.

Tomasz Łągwa, właściciel, opowiada o zaletach wynikających z montażu paneli fotowoltaicznych.

Największą korzyścią z zainstalowania paneli fotowoltaicznych jest oczywiście znaczne ograniczenie wydatków na energię elektryczną. Jak wiemy ceny prądu cały czas rosną, a w ostatnim czasie ich wzrosty są bardzo znaczące. Kolejną ich zaletą jest to, że są one zeroemisyjne, a produkowaną energie dzięki naszemu Systemowi Inteligentnego Zarządzania Energią, można skierować na określone urządzenia lub magazynować. Ważną zaletą paneli jest też ich długa żywotność, zapewniająca ich komfort użytkowania nawet do 30 lat. Każdy klient zawsze otrzymuje od nas symulację uzysku energii z instalacji fotowoltaicznej, z której widać konkretne oszczędności w skali roku. Pozawala to przedstawić okres zwrotu z instalacji. Przy obecny stawkach rynkowych oraz datacjach średni okres zwrotu wynosi 6 lat. Klienci wybierają naszą firmę i niejednokrotnie wracają do nas z kolejnymi inwestycjami, ponieważ korzystamy ze sprawdzonych komponentów od dostawców z długoletnią historią na rynku, oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Słońce naszą energią!!!

BATE PV
Łódź, ul. Wieniawskiego 40
tel. 511 289 843
e-mail: batepv@steromika.pl
www.batepv.pl

 

FUTUNEXT. TWÓJ INTELIGENTNY DOM

Zamieszkać w inteligentnym domu, czy to nadal tylko marzenie przyszłości? Absolutnie nie. Firma FUTUNEXT specjalizuje się w realizacji systemów Smart Home. Klientom oferuje komplet usług projektowych i instalacyjnych z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, multimedialnych i bezpieczeństwa. W portfolio zrealizowanych instalacji FUTUNEXT znajdują się budynki biurowe, produkcyjne i magazynowe, hotele oraz apartamentowce.

Mateusz Orłowski, przedstawiciel firmy FUTUNEXT w regionie łódzkim, opowiada o tym, jak działa inteligentny dom.

Istotą automatyki inteligentnego domu jest wymiana oraz współdzielenie informacji pomiędzy zintegrowanymi urządzeniami typu klimatyzacja, nowoczesne źródła ogrzewania, rolety, czy systemy multimedialne. Chodzi o to, by sygnał wysyłany z jednego urządzenia mógł być jednocześnie odbierany przez wiele urządzeń i wpływać na ich pracę. W inteligentnym domu wzajemne powiązania poszczególnych czujników oraz urządzeń można modyfikować. Wprowadziliśmy do oferty usługę Smart Home Ready, pozwalającą na etapowanie poszczególnych elementów inteligentnego domu. W pierwszym z nich zdecydować możemy się tylko na przygotowanie odpowiedniego okablowania na etapie budowy. Dostosowujemy się do potrzeb klientów.

 

FUTUNEXT
Mateusz Orłowski
tel. 507 363 977
www.futunext.com
e-mail: mateusz.orlowski@futunext.com

 

APUS MODERN LIGHTING

Grupa APUS tworzy najprężniej działającą w Polsce dystrybucje produktów ogólnoświatowych marek takich jak OSRAM oraz LEDVANCE. Oświetlenie dla swoich klientów dobierają przede wszystkim kierując się ich indywidualnym zapotrzebowaniem oraz wyznaczonym budżetem. Ta łódzka firma rodzinna w swojej ofercie posiada ponad 150 producentów, dzięki czemu jest w stanie oświetlić niemal każdą powierzchnie: rezydencje, biura, galerie handlowe, magazyny, hale przemysłowe, obiekty sportowe, ulice i parki, lotniska, szkoły, hotele, szpitale. Firma oprócz działalności typowo handlowej, świadczy także usługi obsługi inwestycji (wykonawstwo, zaopatrzenie, programy pod modernizację).

Łukasz Budzewski, właściciel, mówi o cechach idealnego systemu oświetlenia.

Jakie powinny być cechy idealnego oświetlenia? Światło powinno być dostosowane do indywidulanych potrzeb użytkownika, innowacyjne , energooszczędne, sprzyjające dobremu samopoczuciu oraz efektywności w pracy. Odpowiednia dawka światła pomaga w utrzymaniu skupienia i koncentracji, ale również pełni funkcje biologiczną, regulując dobowy rytm pracy naszego organizmu.

 

APUS
Łódź, ul. Brukowa 16
tel. 534 902 506
e-mail: lukasz.budzewski@apus.pl
www.apus.pl

 

ARCHITEKSTURA

Jak ma wyglądać wymarzona przestrzeń do pracy i życia? Czy samemu zadbać o wystrój, czy zdać się na usługi specjalisty – architekta wnętrz? Najlepszą z możliwych opcji będzie zaufanie profesjonaliście. ARCHITEKSTURA zapewni wymarzoną przestrzeń do życia i pracy, ergonomiczną, przyjazną i skrojoną na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Firma oferuje kompletne projekty architektury wnętrz, przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych; z pełnym doborem i specyfikacją materiałów oraz wyposażenia; dokumentacją projektową wzbogaconą o wizualizacje lub widoki 3D; może zaoferować również nadzór w formie inwestorskiej a także autorskiej.

Malwina Kroll, właścicielka, mówi o pracy z klientem oraz panujących we wnętrzach trendach.

Praca przy tworzeniu wnętrz pozwala mi skupić się nie tylko na samej przestrzeni, ale przede wszystkim na człowieku. To on jest najważniejszy w całym procesie twórczym. Dlatego nigdy nikomu nie narzucam z góry określonego stylu, tworzę wnętrza przyjazne dla moich klientów, dopasowane do ich oczekiwań, to jest ich przestrzeń, oni będą w niej spędzać czas na co dzień. Bardziej wcielam się w rolę przewodnika i pomagam wyznaczyć drogę we właściwym kierunku. To, w jakim stylu będzie dane pomieszczenie, jest dla mnie sprawą drugorzędną liczy się ergonomia, funkcjonalność i spójność całości.

 

ARCHITEKSTURA
Łódź, ul. Nowopolska 12/14
tel. 501 680 538
e-mail: architekstura@malwinakroll.pl
www.malwinakroll.pl

 

CASTLOCK

Co sprawi, że nasze mieszkanie czy dom staną się oazą ciszy i spokoju, twierdzą nie do zdobycia? Odpowiedź, jest bardzo prosta, wystarczy skorzystać z usług firmy CASTLOCK. Posiada ona w swojej ofercie okna i drzwi, zarówno wewnętrzne jak i wejściowe, bramy garażowe. Do okien dobrać można odpowiednie rolety zewnętrzne, moskitiery, żaluzje i parapety. Niezależnie czy będzie to potrzeba bezpieczeństwa (antywłamaniowe), ciszy (dźwiękoszczelność), ciepła (termoizolacyjność), oryginalnego wzornictwa (drzwi panelowe), czy wszystko naraz. Tu przede wszystkim liczy się potrzeba klienta, a doradcy służą wszelkimi niezbędnymi informacjami w podjęciu właściwej decyzji.

Marcin Świerczyński, właściciel, mówi o tym, na co zwrócić uwagę wybierając okna, drzwi, bramy garażowe.

W przypadku okien to przede wszystkim rodzaj budownictwa, w nowym jesteśmy zobligowani do przestrzegania pewnych parametrów, w starszym budownictwie możemy pozwolić sobie na nieco tańsze rozwiązanie. Mamy w ofercie dużą różnorodność, rewelacyjne energooszczędne okna PCV klasy A firmy VEKA, ale też tańsze chociażby firmy Salamander czy grupy GEALAN. Jeśli chodzi o drzwi to przede wszystkim ważne są właściwości akustyczne, szczególnie w budownictwie wielorodzinnym. W bramach garażowych najważniejsza jest niezawodna automatyka.

 

CASTLOCK
Łódź, ul. Wróblewskiego 70/72, Pojezierska 91A
tel. 42 279 77 77
e-mail:wroblewskiego@castlock.pl
pojezierska@castlock.pl
www.castlock.pl

PROCA – SZKŁO I MEBLE WE WNĘTRZU

Co łączy szkło, aluminium, lustra i meble na wymiar? Oczywiście firma PROCA – SZKŁO I MEBLE WE WNĘTRZU. Własne przetwórstwo szkła, stolarnia, nowoczesny park maszyn, a do tego własna flota transportowa! To wszystko daje możliwość kompleksowego obsłużenia klienta detalicznego oraz hurtowego. Firma PROCA – SZKŁO I MEBLE WE WNĘTRZU to przede wszystkim szkło budowlane, szkło cięte na wymiar, drzwi szklane, lustra, balustrady, meble na wymiar, kuchnie na zamówienie, kabiny prysznicowe, grafika na szkle, meble biurowe na wymiar.

Joanna Doryń-Nowińska, właścicielka, opowiada o efektach wprowadzenia szkła do wnętrz i meblach na wymiar.

Materiał, jakim jest szkło, używany jest w dekoratorstwie i budownictwie od czasów starożytności, ale dopiero współcześnie jesteśmy w stanie wykorzystać w pełni jego potencjał. Warto je wykorzystać, bo może nam pomóc zmaksymalizować wrażenie przestronności naszych pomieszczeń i zwiększyć przepływ światła. Świetnie się sprawdzi w niemal każdym pomieszczeniu i w każdej aranżacji. Bez względu na to, czy wybierzemy okładziny ścienne, przesuwne szklane drzwi, szklane blaty do stołów, szklane fronty mebli, osiągniemy zamierzony efekt elegancji. Nasza firma oferuje też meble skrojone na miarę, pracujemy na najlepszych materiałach: płytach Egger, okuciach Blum.

 

PROCA – SZKŁO I MEBLE WE WNĘTRZU
Łódź, ul. Polna 22
tel. 42 633 53 47; 571 290 291
e-mail: proca@proca.com.pl
www.proca.com.pl

KWIAT I KAWA

Wnętrze pachnące kwiatami i kawą, czemu nie. Okazuje się, że to doskonałe połączenie, co każdego dnia udowadnia firma KWIAT I KAWA, oferująca z jednej strony usługi kawiarnio-kwiaciarni w Galerii Łódzkiej, gdzie każdy może się na chwilę odprężyć i zapomnieć o stresie dnia codziennego, wypić kawę i kupić kwiaty, z drugiej tworząc fascynujące i oryginalne aranżacje roślinne do biur i domów. Firma oferuje konsultacje w doborze roślin, szeroki wybór roślin doniczkowych i doniczek, ściany wertykalne i dekoracje kwiatowe. To jedyne takie miejsce w Łodzi.

Rafał Wolniewicz, właściciel, opowiada o kwiatach we wnętrzach.

Dlaczego warto otaczać się kwiatami we wnętrzach? Powodów jest wiele, wymienię może te najważniejsze. Po pierwsze działają uspokajająco, koją nerwy, ale też motywują do działania. Badania pokazują że w zielonych przestrzeniach spada odsetek błędów popełnianych przez pracowników. Statystycznie o 12 procent. Otaczając się kwiatami stajemy się bardziej zadowoleni, odczuwamy większą satysfakcję z życia, a nasze relacje z domownikami stają się silniejsze. Po drugie zwiększają wilgotność w pomieszczeniu, pochłaniają promieniowanie monitorów i poprawiają jakość powietrza. Po trzecie zadbane po prostu ładnie wyglądają zwiększając poczucie estetyki miejsca. To chyba najbardziej oczywisty powód, dla którego kupujemy rośliny doniczkowe. Obecnie powrócił modny niegdyś trend na wysoką roślinność o dużych gabarytach.

KWIAT I KAWA
Łódź, al. Piłsudskiego 15/23
tel. 697 991 242
e-mail:sklep@kwiatikawa.pl
www.facebook.com/kwiatikawa

GAMA OGRODY – MICHAŁ SAŁATA

Ogród w każdej odsłonie ma sprawiać przyjemność. Niektórzy patrzą w telewizor, a inni z autentyczną radością mogą, choć brzmi to nieco ironicznie, podglądać rosnącą trawę. Założenie i utrzymanie ogrodu jest sztuką, która wymaga wiedzy teoretycznej, sporego doświadczenia, a przede wszystkim pasji. I to właśnie oferuje firma GAMA OGRODY. W ogrodach kryje się prawdziwa magia: jest w nich coś z romantycznych marzeń, przydomowych warzywników, jest też i szczypta indywidualizmu, która, jeśli zostanie odpowiednio wyeksponowana, zamieni ogród w wizytówkę jego gospodarza.

Michał Sałata, właściciel firmy GAMA OGRODY, mówi o tym, dlaczego to właśnie specjaliści powinny zakładać i dbać o ogród.

Dziś tak naprawdę mało kto jest w stanie samodzielnie zaprojektować ogród tak, aby cieszył on oczy, stanowił ciekawą przestrzeń rekreacyjną, a jednocześnie optymalne środowisko życia dla roślin. Na ogrody patrzymy dziś jako ekosystemy. Nie mają być sterylne, ale żywe, a to nie jest proste. Stworzenie żywego i pięknego ogrodu jest zadaniem dla ludzi, którzy naprawdę się na tym znają. Droga od pomysłu do ogrodu jest daleka: projekt, pomiary, prace ziemne, aranżacje roślinne, nawodnienie, oświetlenie, mała architektura – każdy z tych etapów jest tak samo ważny, żadnego nie można zignorować, jeśli efekt ma być zaskakujący. Warto zaufać ekspertom.

GAMA Ogrody Michał Sałata
tel. 506 086 924
e-mail: michal@gama.lodz.pl
www.ogrody.lodz.pl

Rakowiecki Centrum Kamienia i Kostki Brukowej

Marilyn Monroe śpiewała: „Diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny”. Czy aby na pewno dla każdej dziewczyny ten kamień jest równie ważny? Faustyna Rakowiecka z firmy RAKOWIECKI CENTRUM KAMIENIA I KOSTKI BRUKOWEJ zdecydowanie poleca kamień naturalny, ogrodowy i elewacyjny. Oprócz tego materiału w centrum znaleźć można: płyty ceramiczne, tarasowe, kostkę brukową, granitową, kamień ozdobny, akcesoria ogrodowe, architekturę ogrodową, domki ogrodowe i altany. Firma jest autoryzowanym, Platynowym Partnerem firmy LIBET.

Faustyna Rakowiecka, dyrektor handlowy, o tym, co najlepiej sprawdzi się w przydomowym ogródku.

Wszystko zależy od klimatu wokół domu, od tego w jakim stylu jest sam dom i tego, jakie otoczenie wymarzył sobie Inwestor. Na pewno ze względów praktycznych najlepsza jest kostka brukowa, której teraz mamy nieograniczony wybór kolorów, kształtów, form i struktur, więc na pewno każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Kostka granitowa jest za to materiałem ponadczasowym, pasującym niemalże do wszystkiego. Kamień naturalny, grysy, otoczaki – każdy z tych materiałów wykorzystywany jest też w innych miejscach i szerokim zastosowaniu. Kostkę betonową klienci najczęściej kupują na podjazdy i ciągi piesze. Płyty ceramiczne, ze względu na swoje doskonałe parametry najchętniej wykorzystywane są na tarasach, a kamienie naturalne wypierają korę sosnową i zdobią rabaty.

RAKOWIECKI CENTRUM
Łódź, ul. Rokicińska 474
Zgierz, ul. Łódzka 81
tel. 796 199 188
e-mail: inwestycje@rakowiecki.com.pl
www.rakowiecki.com.pl

KSRC BUDOWNICTWO

Firma KSRC BUDOWNICTWO realizuje projekty z zakresu usług remontowo-budowlanych w halach przemysłowych, biurowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Zapewnia generalne wykonawstwo, integrując pracę wszystkich branżowców. Działa na terenie całe[1]go kraju, realizując wszelkie projekty pod nadzorem najlepszych specjalistów. Szczególną specjalizacją firmy KSRC są projekty obejmujące relokację centrów logistycznych. Wieloletnie doświadczenie, grono sprawdzonych i doświadczonych profesjonalistów pozwala oferować najwyższej jakości usługi dla wymagających klientów biznesowych.

Jarosław Kubacki, właściciel KSRC BUDOWNICTWO, mówi o tym, dlaczego firma wyspecjalizowała się w obsłudze centrów logistycznych.

Wiemy jak ważne dla organizacji, są centra logistyczne, spedycja czy chociażby magazyny centralne. Dlatego nasza firma oferuje kompleksową, systemową usługę bieżącej konserwacji hal magazynowych, doków wjazdowych, ramp oraz powierzchni biurowych. Ponadto dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z wysokiej klasy specjalistami możemy zaoferować również swoje usługi w zakresie remontów i adaptacji tego rodzaju obiektów. Wyspecjalizowaliśmy się w relokacji centrów logistycznych, pomagamy naszym klientom w przeniesieniu się z jednego obiektu do drugiego.

 

KSRC BUDOWNICTWO
tel. 535 788 221, 509 039 865
e-mail: biuro@ksrc.pl
www.ksrc-budownictwo.pl