Wydarzenia

Fuzja rodzinnie, czyli weekend pełen atrakcji dla wszystkich

Fuzja rodzinnie, czyli weekend pełen atrakcji dla wszystkich

Kino letnie, joga, rodzinne warsztaty z szydełkowania i tworzenia własnej biżuterii, a także porywająca do tańca salsa i naukowe zajęcia dla maluchów pozwalające zrozumieć otaczający nas świat – takie atrakcje tylko w Fuzji! Dodatkowo na najmłodszy gości czeka strefa fantastycznej zabawy z trampolinami i wielkimi kolorowymi piłkami. Najbliższy weekend (19 – 20 sierpnia) w pofabrycznym kompleksie Karola Scheiblera będzie pełen emocji! Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Zapraszamy!

 

Sobota w Fuzji

Weekend w Fuzji zaczniemy mocnym uderzeniem. W sobotę (19 sierpnia) po godzinie 21:00 w ramach sekcji „Ikony” tegorocznej TME Polówki zapraszamy na seans filmu pt.: „Mroczny Rycerz” z niezapomnianą, nagrodzoną Oscarem rolą Jokera, w postać którego wcielił się Heath Ledger. Kolejna odsłona serii kultowego Batmana (tym razem w roli głównej Christian Bale) stawiającego czoła przerażającemu i nieobliczalnemu Jokerowi, który chce pogrążyć Gotham City w chaosie – przeżyjmy to jeszcze raz wspólnie w pofabrycznych przestrzeniach Fuzji! Na wszystkich gości seansu czeka poczęstunek – pyszny popcorn.

Niedziela w Fuzji

Niedziela w Fuzji (20 sierpnia) zapowiada się bardzo kreatywnie i bardzo rodzinnie! Zapraszamy już od godziny 10:00 na jogę w plenerze w Ogrodach Anny. Poranne ćwiczenia to świetny sposób na dobre rozpoczęcie dnia i naładowanie się pozytywną energią. Zajęcia prowadzone przez szkołę Lido Movement Studio dedykowane są wszystkim bez względu na wiek i stopień zaawansowania. W godzinach 12:00 – 18:00 Ogrody Anny zamienią się w prawdziwie kreatywne i twórcze miejsce, gdzie wspólnie będziemy uczyć się szydełkowania, a także stworzymy własną spersonalizowaną biżuterię na zajęciach, które poprowadzi artystka Aleksandra Kowalczyk. Warsztaty odbędą się w klimatycznych Ogrodach Anny znajdujących się przed Elektrownią Karola Scheiblera. W przypadku pogorszenia pogody zajęcia przeniesione zostaną do historycznej Kotłowni, zatem deszcz nam niestraszny! W godzinach 12:00 – 18:00 w Fuzji skorzystać będzie można również z konsultacji z trenerem personalnym Well Fitness, który doradzi, jak ćwiczyć i jaką stosować dietę, by zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Rytmy, które do tańca porwą każdego? To oczywiście salsa! Wspaniała muzyka, ekspresja i niesamowita energia – tego nie można przegapić. A okazja, by wspólnie potańczyć i poruszać się do latynoamerykańskich dźwięków nadarzy się podczas najbliższej rodzinnej niedzieli w Fuzji! Na kurs salsy z instruktorką Małgorzatą Sarah – Szymańską zapraszamy o godzinie 12:00, 14:00 oraz 16:00.

Z myślą o najmłodszych

Nie zapominamy oczywiście o najmłodszych. Specjalnie z myślą o dzieciach w niedzielę w Fuzji zagości Science Park z pokazem naukowym z wykorzystaniem ciekłego azotu. Gwarantowana fantastyczna zabawa połączona z nauką. Pokazy odbędą się o godzinie 13:00 oraz 17:00. Z kolei o godzinie 15:00 Science Park zaprasza na warsztaty fizyczno-mechaniczne, które pozwolą dzieciom lepiej poznać zasady funkcjonowania otaczającego nas świata. Uwaga – na te zajęcia obowiązują zapisy, których dokonywać można na Facebooku Fuzji. Przez całą niedzielę na maluchy czekać będzie także uwielbiana przez nich strefa trampolin i wielkich kolorowych piłek. Zabawa czas start!

Wszystkie wydarzenie odbywające się w Fuzji są bezpłatne. Zapraszamy! Milionowa 6a.