Moda

Finaliści The Look Of The Year 2019 na zgrupowaniu

Finaliści The Look Of The Year 2019 na zgrupowaniu

Już jutro wielka gala 10. edycji konkursu The Look Of The Year 2019. Impreza odbędzie się w Łodzi, gdzie trwają przygotowania 20 uczestników do finałowego pokazu. 

W ramach zgrupowania finaliści konkursu mieli okazję zwiedzić dwa wyjątkowe miejsca w Łodzi: Monopolis i OFF Piotrkowską.

Monopolis to wyjątkowy projekt, w centrum Łodzi. Historyczne budynki z 1902 roku zostaną odrestaurowane i zamienione w komfortowe miejsce pracy oraz spędzania wolnego czasu. Projektując Monopolis i urządzając jego przestrzenie, celem było stworzenie miejsca, które odpowie na potrzeby mieszkańców. Które stanie się strefą spotkań, wypoczynku, aktywności i wydarzeń, również kulturalnych. Industrialna architektura, klimatyczne pofabryczne pasaże i wyjątkowa zieleń, stworzą idealną przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Monopolis przywita swoich pierwszych gości jeszcze w tym roku. A finaliści tegorocznej edycji The Look Of The Year mieli okazję odwiedzić już to miejsce w trakcie zgrupowania.

Kolejnym punktem wycieczki finalistów The Look Of The Year było Off Piotrkowska Center. Miejsce o kultowym już statusie na mapie Łodzi, wznosi się na nowy poziom doświadczeń. Tętniący życiem teren dawnej fabryki Ramischa zazieleni się i wzbogaci o nowe powierzchnie dedykowane branży fashion.Dawniej: tkalnie, przędzalnie, magazyny. Dziś: bary i klubokawiarnie, restauracje z niebanalną kuchnią, sklepy koncepcyjne prowadzone przez unikatowe marki, butikowe biura oraz pracownie projektantów mody, designerów i architektów, a do tego kultowy klub muzyczny.