Wydarzenia

Esencja Piękności pomaga niechcianym i zapomnianym zwierzakom

Esencja Piękności pomaga niechcianym i zapomnianym zwierzakom

Zwykle dbają o naszą urodę, o której mówią, że bierze się z naszego wnętrza. Teraz zachęcają, żebyśmy to wewnętrzne piękno pokazali. Klinika Esencja Piękności we współpracy z Fundacją Niechciane i Zapomniane rusza z akcją „Zrób porządki dla piesków”.

Esencja Piękności to miejsce w Łodzi doskonale znane, dla wszystkich, którzy lubią dbać o siebie. W rodzinnej atmosferze można skorzystać z wielu zabiegów kosmetycznych. Można też zaplanować tam pielęgnację domową dopasowaną do stylu życia, możliwości i typu cery. Pomogą w tym doskonałe specjalistki. Ale Esencja Piękności to nie tylko oczyszczanie i pielęgnacja skóry czy jej odmładzanie. To także pomoc innym.

– Każdego roku organizujemy akcje charytatywne i staramy się komuś pomóc. To ogromny przywilej móc skupiać się nie tylko na pracy, ale także na zrobieniu czegoś, co da nam ogrom satysfakcji i poczucie sensu. To także zaszczyt gromadzić wokół naszego biznesu społeczność, która zawsze chętnie bierze udział w tych akcjach – opowiada Anna Olejniczak-Łasecka, właścicielka kliniki Esencja Piękności.

W tym roku załoga Esencji Piękności we współpracy z Fundacją Niechciane i Zapomniane chcąc pomóc bezdomnym zwierzakom ruszyła z akcją „Zrób porządki dla piesków”. W ten sposób chcą zebrać jak najwięcej starych ręczników i koców, które przekaże później na potrzeby bezpańskich i zapomnianych psów.

Anna Olejniczak-Łasecka

– Chcemy pomóc zwierzakom, aby nie marzły, kiedy przyjdą chłodne dni. Wiele akcji odbywa się w grudniu, przed świętami, ale wtedy mamy już środek zimy, a przecież zwierzaki potrzebują ciepła już teraz – mówi Anna Olejniczak-Łasecka.

Pomysł na tegoroczną akcję pojawił się podczas wyjazdu integracyjnego. W trakcie rozmów okazało się, że każda z Pań ma lub miała psa i przeznaczała dla zwierzaka sporą część swojego wolnego czasu. Dlatego właśnie, co podkreśla Anna Olejniczak-Łasecka, zdecydowały się w tym roku na pomoc bezdomnym i niechcianym zwierzakom.

Wszystkie rzeczy, które w ramach akcji do 12 grudnia br. trafią do Esencji Piękności, zostaną przekazane na potrzeby Fundacji Niechciane i Zapomniane. Niepotrzebne ale wyprane stare koce i ręczniki można dostarczać do siedziby kliniki w Łodzi przy ul. Tymienieckiego 20 (róg Kilińskiego).