Miejsca

Dzień wszystkich dzieci w Ogrodach Geyera

Dzień wszystkich dzieci w Ogrodach Geyera

Ogrody Geyera, kolejne wyjątkowe miejsce w Łodzi, naznaczone historią okresu wielkiej prosperity miasta, zaczyna tętnić życiem. Już w najbliższą sobotę na tych małych i tych nieco starszych czeka tam moc atrakcji. Warto tam zajrzeć.

1 czerwca świętują wszystkie dzieci, wiek w tym wypadku nie ma przecież znaczenia. W Ogrodach Geyera od godz. 12 na najmłodszych czeka moc darmowych atrakcji. Podniebne akrobacje na Eurobungee czy przemawiające do wyobraźni dmuchańce? A może dźwiękowa zabawa połączoną z pracą nad dykcją malucha podczas warsztatów beatboxowania z mistrzem Polski. Do wyboru do koloru, w programie m.in. darmowe animacje, gry i zabawy, kino plenerowe  oraz mnóstwo miejsca na jeżdżenie na rolkach, rowerach i hulajnogach, jazda!

Na małych i dużych głodomorów czekać będą food trucki, a na spragnionych odpoczynku specjalnie przygotowana strefa chilloutu. Warto więc zabrać ze sobą także piknikowy koszyk. O miejsce do parkowania nikt nie musi się martwić, bo na terenie Ogrodów Geyera czekać będą darmowe parkingi.

Impreza dla nieco starszych

A wieczorem, coś dla nieco starszych dzieci – kultowa impreza „Faszyn from Raszyn”, podczas której każdy może dać wyraz temu, co myśli o ślepym podążaniu za trendami! Tej nocy można przymknąć oko na konwenanse i dać się ponieść fantazji, bo jak wiemy „fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego”. Na zmęczonych pląsami w klapkach z wystającymi paluchami i pozostałych fanów kiczu, czekać będzie Strefa Chill, bar oraz food trucki, w których można będzie się posilić przed kolejnym, wspólnym śpiewaniem „Every Night” Mandaryny. Początek imprezy o godz. 21, koniec o 3 nad ranem. Wstęp wolny.