Polecamy

Czas na zmianę wizerunku…

Czas na zmianę wizerunku…

Jak mawiała Marylin Monroe: chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś. Jak się ubierać, ale nie przebierać? Jak bawić się modą i obowiązujące trendy wykorzystywać tylko do podkreślenia swojego „JA”? Kobiety w każdym wieku zapraszamy do wyjątkowego projektu „Wyraź siebie wizerunkiem”.


„Wyrazić siebie wizerunkiem” to przede wszystkim mocne spojrzenie w głąb siebie i znalezienie odpowiedzi na pytanie „Jaka jestem?”. Kiedy odczuwam satysfakcję, patrząc na siebie w lustro? Kiedy uśmiecham się do siebie, spoglądając na swoje fotografie? Czy wyróżnia mnie coś wyjątkowego z tłumu innych kobiet? A może zlewam się z nimi w jedną masę i zupełnie staję się nierozpoznawalna nawet dla samej siebie?

Jak się ubierać, ale nie przebierać? Jak bawić się modą i obowiązujące trendy wykorzystywać tylko do podkreślenia swojego „JA”? Jak zdobyć odwagę, aby otworzyć się przed światem lub jak spróbować czegoś do tej pory nieznanego? Do projektu „Wyraź siebie wizerunkiem” zapraszamy kobiety w każdym wieku, kobiety, które pragną odkryć siebie, poznać swój styl, spróbować czegoś nowego, czegoś innego? Wszystkim zapewniamy profesjonalne podejście, wsparcie i gwarantujemy koleją przygodę życia. To będzie czas pełen pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń, zabawy modą i stylem. Często też chwile przełamywania swoich barier, dostrzegania swoich mocnych stron, otwierania się na nowe doznania.

Pomysłodawczynią projektu, który prezentować będziemy na naszych łamach, jest Adriana Jabłońska, trener wizerunku, pasjonatka tańca i życia, ale przede wszystkim kobieta, która każdego dnia zakłada „liliowy kapelusz” i wychodzi zdobywać świat, właściciel T POINT Concept Store Łódź – tylko polskie marki. O wyjątkowy make up dba perfekcyjna Martyna Naziemiec (Mana Make Up), a Paweł Keler (Paweł Keler Foto) realizuje sesje, których pozazdrości każda przyjaciółka i znajoma. Tym razem naszą modelką jest Waleria Burdon, kto będzie następny…

Panie, które chciałyby wziąć udział w projekcie prosimy o kontakt z Adrianą Jabłońską (adriana.jablonska@t-point.com.pl).