Biznes

BIZNES MIKSER 3.0

BIZNES MIKSER 3.0

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia uznawanego przez regionalny biznes za najlepszy networking w naszym mieście – BIZNES MIKSER 3.0 | 26 marca wtorek | hotel andel’s w Łodzi.

Wydarzenie w tym roku otworzy wystąpienie znamienitego gościa specjalnego – Janusza Steinhoffa, byłego wicepremiera i ministra gospodarki w rządzie Jerzego Buzka, a obecnie Przewodniczącego Rady Krajowej Izby Gospodarczej. Na zaproszenie naszego Partnera SANTANDER Bank Polska S.A. na scenie wystąpi również główny ekonomista i Dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych – Piotr Bielski. Nasi goście specjalni przedstawią najnowszą sytuację geopolityczną, trendy i prognozy ekonomiczne dla polskiej gospodarki i sektora MŚP.

Co roku BIZNES MIKSER przyciąga ponad 120 przedsiębiorców sektora MŚP, w tym roku udział wezmą także przedstawiciele podmiotów korporacyjnych działających w regionie – uczestnictwo potwierdził m.in. Clariant.

Oto kilka z firm, które wzięły udział w poprzednich edycjach BIZNES MIKSERA: mikomax smart office, GTR Holding, Kancelaria Mariański Group, Sii, Grupa Arche, Delia Cosmetics, Grupa Salve Medica, Cushman & Wakefield, Bank Zachodni WBK, czy Lufthansa Oddział w Polsce.

Do końca tygodnia w sprzedaży pozostaje pierwsza tura biletów w cenie 249 PLN netto. Już od 4 marca rozpoczynamy dystrybucję biletów w wysokości 299 PLN netto.

Rejestracja WYŁĄCZNIE  poprzez stronę: https://biznesmikser2019.syskonf.pl/rejestracja