Polecamy

Bezpłatne pikniki i kino samochodowe. ŁSSE zaprasza na letni relaks!

Bezpłatne pikniki i kino samochodowe. ŁSSE zaprasza na letni relaks!

.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna zaprasza na bezpłatne rodzinne pikniki i kino samochodowe. Letni relaks w Strefie zacznie się w sobotę, 10 lipca od pikniku teatralnego i filmu Green Book. Kolejne pikniki tematyczne i filmy będą gościły w Strefie w każdą sobotę do końca lipca.

Łódzka Strefa przygotowała letnią bezpłatną ofertę kulturalną i rozrywkową dla Łodzian, mieszkańców woj. łódzkiego, a właściwie wszystkich gości, którzy zdecydują się spędzić sobotę w malowniczym parku przy siedzibie ŁSSE. Będą to popołudniowe pikniki tematyczne dla dzieci i dorosłych, a wieczorem kino samochodowe. Pikniki stratują zawsze o 15, a seanse w kinie o 21.

– Malowniczy teren Łódzkiej Strefy przy ul. Tymienieckiego 22G oddajemy w lipcowe soboty w ręce mieszkańców Łodzi i wszystkich gości, którzy do nas dotrą by skorzystać z przygotowanych bezpłatnych atrakcji. Warsztaty taneczne, artystyczne, bębniarskie, kulinarne, mobilny serwis rowerowy, mega piłkarzyki na dmuchanym boisku, to tylko niektóre z nich. Wszystko w otoczeniu malowniczego parku, blisko przyrody i w rodzinnej atmosferze. A wieczorem gratka dla zmotoryzowanych kinomanów. Zapraszamy do prawdopodobnie jedynego na mapie Łodzi kina samochodowego z topowym repertuarem. Zaczynamy od zdobywcy trzech Oscarów filmu „Green Book” – mówi Marek Michalik, prezes Łódzkiej SSE.

10 lipca zaczniemy od pikniku teatralnego i wspomnianego filmu „Green Book”. Na pikniki wstęp jest wolny, kino samochodowe jest bezpłatne ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.strefaletnirelaks.pl

#Strefa Letni Relaks, pod takim hasłem w lipcu spotkamy się w Łódzkiej strefie ze sztuką, kinem, zabawą, zajęciami dla dzieci i dorosłych. To nasza letnia bezpłatna oferta skierowana do mieszkańców Łodzi, ale właściwie dostępna dla wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić sobotnie popołudnie. Cztery soboty i cztery różne pikniki tematyczne, zaczynamy od teatralnego z warsztatami aktorskimi i zajęciami poświęconymi improwizacji. To będzie także świetna zabawa dla najmłodszych dzięki sztuce charakteryzacji, czyli będziemy malować i zmieniać do ról małe uśmiechnięte buzie – mówi Agnieszka Sygitowicz, wiceprezes Łódzkiej SSE.

  • 17 lipca to piknik eko z tysiącami drewnianych klocków, warsztatami malowania eko toreb, a także z możliwością skorzystania z mobilnego serwisu rowerowego – wszystko w rytm muzyki komponowanej przez DJ. Wieczorem trzymający w napięciu amerykański horror „Leatherface”.
  • 24 lipca – piknik artystyczny z warsztatami tanecznymi, z malowania twarzy i tworzeniem jadalnych obrazów bezowych. O 21 w kinie samochodowym amerykański komediodramat „Bajecznie Bogaci Azjaci: opowiadający o młodej amerykance, która zderza się z życiem i zwyczajami zamożnych chińskich tradycjonalistów.
  • 31 lipca – w ostatnią sobotę lipca na zakończenie #Strefa Letni Relaks w Łódzkiej Strefie odbędzie się piknik sportowy z morzem atrakcji: tor do skimboardingu, paintball laserowy, dmuchaniec „mega piłkarzyki”, mini-trampoliny oraz rower blendujący koktajle, a to tylko niektóre z nich. Dla dzieci przygotowana będzie darmowa porcja waty cukrowej. Dla dorosłych wieczorem ostatni seans. O 21 wyświetlimy komedię „Palm Springs”, która opowiada historię pary zapętlonej w czasie.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, na kino samochodowe obowiązuje rejestracja online.

Więcej informacji na stronie: