Wydarzenia

Atlas Arena pełna znanych i lubianych gwiazd

Atlas Arena pełna znanych i lubianych gwiazd

The Cure, Silmpy Red, Celine Dion, Eros Ramazzotti i wiele innych gwiazd będziemy mogli podziwiać podczas występów w łódzkiej Atlas Arenie.

To, że Rock’n’Roll nie tylko nie umarł, ale ma się świetnie udowodni The Cure, Simply Red oraz prawdziwi weterani sceny: Deep Purple i Scorpions. Niesamowitą siłę ludzkiego głosu i piękno, które może skrywać się w najprostszych piosenkach wydobędą na swoich koncertach włoskie trio Il Volo i francuska piosenkarka ZAZ. Przebojowo będzie z pewnością w trakcie koncertów Kanadyjek: Avril Lavigne oraz Celine Dion. Obydwie gwiazdy rozbujają Atlas Arenę swoimi największymi hitami „Complica- ted”, „Girlfriend”, „My Happy Ending”, „That’s The Way It Is” czy „My Heart Will Go On”.

Eros Ramazzotti ze swoimi hitami

Na pewno wielkich przebojów nie zabraknie także podczas koncertu Erosa Ramazzotti. Takie hity jak „Fuoco nel fuoco”, „Più bella cosa”, „Un’altra te” i słynny duet z Tiną Turner „Cose della vita” przysporzyły mu rzeszę fanów na całym świecie. Podczas koncertu w Łodzi nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych kompozycji z takich albumów jak „Dove c’è musica”, „Tutte storie” czy „Eros” oraz materiału z najnowszej płyty.

Szczegóły: www.atlasarena.pl

Foto: MARIO BOTTA