Polecamy

Apartamenty Żytnia 8 – 160 metrów od Manufaktury w Łodzi!

Apartamenty Żytnia 8 – 160 metrów od Manufaktury w Łodzi!

Chcesz mieszkać w genialnej lokalizacji w Łodzi? A może chcesz mieć mieszkanie na wynajem w topowej lokalizacji, która ZAWSZE będzie zarabiać?

W nieruchomościach decydujące są trzy czynniki: LOKALIZACJA, LOKALIZACJA, LOKALIZACJA! Tak, to nie jest pomyłka, ulica Żytnia 8 jest w odległości 160 metrów od Manufaktury w Łodzi. Czy wyobrażasz sobie jak bardzo wyjątkowa jest taka inwestycja? Nikomu w Polsce nie trzeba chyba wyjaśniać nic więcej! Mało tego układ funkcjonalny mieszkań pozwala na alternatywne i optymalne wykorzystanie powierzchni dla inwestorów na wynajem. Apartamenty na najem krótkoterminowy, wynajem na pokoje, czy podział na mniejsze apartamenty. Dla każdego inwestora oznacza to więcej pieniędzy z najmu.

Najnowsza inwestycja MPM Development – dewelopera budującego pierwszy raz w Łodzi, ale obecnego na rynku od 10 lat – to kameralny budynek składający się z 24 apartamentów 2 i 3 pokojowych, zlokalizowanych w pięciokondygnacyjnym budynku, z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi w garażu podziemnym. Dostępne mieszkania mają od 38 do 64 m2, przestronne balkony, loggie lub w przypadku mieszkań usytuowanych na parterze – własne ogródki.

– Nie można obok takiej okazji przejść obojętnie. W Łodzi są już deweloperzy, którzy oferują 5–6% stopy zwrotu z najmu. Dostrzegając niesamowity potencjał „Ósemki” przy ulicy Żytniej inwestorzy będą mogli uzyskać znacznie lepsze zwroty z najmu sięgające 8–10%! To gwarantuje sukces tej inwestycji – tłumaczy Robert Jarczyński, ekspert rynku nieruchomości. Projekt mieszkalny „Ósemka” to rewelacyjne miejsce dla osób preferujących towarzyski i aktywny styl życia. W najbliższym otoczeniu dostępne są także lokalne sklepiki, piekarnie, apteka oraz szkoły (podstawowe, liceum, szkoła baletowa).

Apartamenty Żytnia 8
Robert Szatanik telefon: 603604305 robert.szatanik@gmail.com
Katarzyna Wieczorek telefon: 883647169 kwieczorek@polnoc.pl