Polecamy

Akademia Managera nowy program rozwojowy dla firm

Akademia Managera nowy program rozwojowy dla firm

Chciałbyś sprawniej zarządzać firmą, potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, ale nie masz wystarczających środków na szkolenie. Teraz to żaden problem wystarczy skorzystać z projektu Akademia Managera.

– Pozyskujemy 80 procent dofinansowania na działania szkoleniowe i doradcze w obszarze rozwoju kompetencji managerskich. Możemy pozyskać dla: mikroprzedsiębiorstw – 13 332 zł, małych przedsiębiorstw – 24 103 zł, średnich przedsiębiorstw – 62 767 zł – opowiada Mateusz Stypułkowski z Businessland.

W ramach projektu wydelegowany ekspert Businessland prowadzi diagnozę potrzeb rozwojowych firmy (również dofinansowania). Jest to analiza strategii firmy, luk kompetencyjnych I wąskich gardeł. Taka analiza pozwala na zdiagnozowanie bieżącej sytuacji firmy i usprawnienie jej działania!

– Na podstawie wyników takiej analizy dokonujemy przygotowania indywidualnego programu rozwoju kompetencji dla organizacji. Dofinansowanie działa w mechanizmie refundacji. Przedsiębiorca opłaca całość kwoty projektu, a następnie w ciągu 14 dni otrzymuje refundację od operatora – wyjaśnia Mateusz Stypułkowski.

Jakie procesy mogą wdrażać w firmie eksperci z Businessland.

Zakres działań obejmuje m.in.:
– rozwój kompetencji sprzedażowych,

– zarządzanie zasobami ludzkimi,

– kompetencje marketingowe i komunikacyjne,

– przygotowanie pracowników do objęcia stanowisk kierowniczych,

– wszystko, co pomoże w sprawnym zarządzaniu firmą.

Businessland- szkolenia, doradztwo i profesjonalna współpraca B2B, B2C (business-land.pl)